Dane kontaktowe

Dellner Spółka z o.o.

ul. Gryfa Pomorskiego 55
80-297 Miszewko
pomorskie, Polska

NIP: 2040000059

ŚWIAT FIRMY DELLNER

Dellner jest światowym liderem w produkcji systemów łączących pociągi. Dostarczamy sprzęgi, przejścia miedzywagonowe, adaptery, systemy zarządzania energią zderzenia oraz globalne usługi posprzedażne dla wszystkich wiodących operatorów i producentów taboru szynowego. 

Posiadamy ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych połączeń oraz dostarczaniu naszym klientom najnowocześniejszych rozwiązań. Firma zatrudnia obecnie ponad 1200 pracowników w 22 filiach w 16 krajach na całym świecie.

W Polsce firma Dellner zajmuje się zarówno produkcją seryjną komponentów mechanicznych i elektrycznych do sprzęgów, jaki i produkcją jednostkową części, montażem finalnym sprzęgów oraz świadczeniem usług serwisowych na terenie Polski i Europu Środkowo-Wschodniej.

NASI PRACOWNICY

Naszym pracownikom oferujemy dogodne środowisko pracy, różnorodne możliwości rozwoju oraz konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multi-Sport). Aby wesprzeć rozwój pracowników, zapewniamy także stałe szkolenia i kładziemy duży nacisk na dzielenie się wiedzą z innymi.​ Nasze podejście opiera się na rozwoju pracowników w oparciu o ich możliwości, osiągnięcia i potencjał​.

NASZE KLUCZOWE WARTOŚCI

Wszyscy pracownicy Dellner na całym świecie utożsamiamy się z naszymi kluczowymi wartościami i pracujemy zgodnie z zasadami etyki.

SZACUNEK

Szacunek dla innych sprawia, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem. Szacunek działa w dwie strony i należy o nim pamiętać tak w słowie, jak i w czynie. Jesteśmy partnerem otwartym, wiarygodnym i atrakcyjnym.

DZIAŁANIE

Jesteśmy pełni energii. Działamy szybko, skutecznie i na czas. Zawsze staramy się znaleźć optymalny poziom wydajności i wyciągamy wnioski z naszych doświadczeń.

RADOŚĆ

Nasz wspólny sukces sprawia nam wielką radość i chętnie dzielimy się historiami udanych przedsięwzięć. Jesteśmy dumni z tego co robimy, a to co robimy napawa nas dumą.

ZESPÓŁ

Jako zespół jesteśmy silniejsi niż suma naszych indywidualnych możliwości. Jako zespół czerpiemy siłę z naszych różnic i wspieramy się nawzajem w celu rozwoju jako indywidualne osoby i jako grupa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)