Dane kontaktowe

Dell Technologies

Inflancka 4a
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5260206712

Firmy grupy Dell Technologies (Dell, Dell EMC, VMware, Pivotal, RSA, Secureworks i Virtustream) są obecne w ponad 180 krajach na całym świecie, obsługując aż 99% firm z listy Fortune 500.

Dell w Warszawie pojawił się już ponad 20 lat temu, natomiast w 2016 r. w wyniku połączenia firm Dell i EMC powstała firma Dell EMC, która zapewnia najbardziej kompleksową ofertę produktów i rozwiązań technologicznych. Przeważającą część naszej załogi stanowią Handlowcy i Inżynierowie Sprzedaży opiekujący się naszymi klientami na terenie całej Polski. W firmie funkcjonują również takie działy jak Sales Operations, Legal, Finanse, Księgowość, Marketing, HR, Serwisy.

Dlaczego warto pracować w firmie?

W Dell Technologies nie boimy się innowacyjności, dynamicznego działania i podejmowania wyzwań. Jesteśmy ciekawi Twoich motywacji, ambicji i pasji, dzięki którym powstaną lepsze rozwiązania i trwalsze relacje. Świat Dell Technologies jest różnorodny – jeśli chcesz rozwijać się w branży IT - na pewno znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie! Nasz proces rekrutacyjny jest przejrzysty i przyjazny. Wiemy, że najważniejszym zasobem są ludzie, dlatego Dell Technologies chce zatrudniać najlepszych specjalistów na rynku.

Kultura organizacji – atmosfera, warunki pracy

Największą siłą Dell Technologies są pracownicy. Tworzenie trwałych relacji jest fundamentem strategii różnorodności i otwartości firmy. Wszyscy odpowiadamy za budowanie pozytywnej atmosfery i jesteśmy w tym bardzo skuteczni. Dbamy o dobrą atmosferę naszej pracy oraz jesteśmy nastawieni na współpracę i wzajemną pomoc. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie naszych nowych pracowników. Wielokrotnie podkreślają, że są zaskoczeni dużą życzliwością i wsparciem otrzymywanymi od swoich kolegów i koleżanek.

Nasi pracownicy mają możliwość pracy zdalnej, angażowania się w multidyscyplinarne projekty i grupy pracownicze np. dbające o rozwój młodych specjalistów, wspierające przedsiębiorczość kobiet albo propagujące działania ekologiczne i CSR. Każdy może korzystać z aktywności organizowanych przez koła zainteresowań: grupę miłośników jazdy na rowerze, biegania, kina, teatru czy książek. Ponadto, w warszawskim biurze każdego dnia znajdziesz pełne kosze owoców, pyszną kawę, jogurty i słodycze. Mamy bardzo dobry dojazd do biura komunikacją miejską, a osoby posiadające samochody mogą je zostawić na parkingu podziemnym. 😊

Zobacz, co mówią o pracy w Warszawie nasi pracownicy: