Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

Informatyczna 1
92-410 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 5213402110

Firma Dell pomaga krajom, społecznościom, klientom oraz zwykłym ludziom na całym świecie spełniać ich marzenia dzięki technologii. Tworzymy technologie napędzające ludzki postęp. Klienci ufają, że zaoferujemy im rozwiązania technologiczne, dzięki którym zdziałają i osiągną więcej — w pracy, domu, szkole, wszędzie!

Dell należy do rodziny Dell Technologies, największej na świecie firmy technologicznej. W 2016 r. w wyniku połączenia firm Dell i EMC powstała firma Dell EMC, która zapewnia najbardziej kompleksową ofertę IT, obejmującą urządzenia PC i akcesoria dla użytkowników indywidualnych, sprzęt dla profesjonalistów oraz rozwiązania infrastrukturalne, przeznaczone do budowy centrów danych i sieci. Dell EMC, będąca częścią rodziny Dell Technologies, dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania klientom ze 180 krajów – w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500.

Od 2007 w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery na region EMEA. Największa część załogi pracuje w Dziale Operacji związanym bezpośrednio z procesem montażu produktów. Funkcje wspierające Dział Operacji stanowią: Dział Inżynieringu, Dział Gospodarki Materiałowej, Dział HR i BHP, Dział Finansowo – Księgowy, Działy Wdrażania Nowych Produktów.

Największą siłą Dell są PRACOWNICY. Tworzenie trwałych relacji jest fundamentem strategii różnorodności i otwartości firmy Dell. Nawiązujemy wzajemnie korzystną współpracę partnerską, aby realizować wizję rozwoju i współdziałać. Wszyscy odpowiadamy za budowanie pozytywnej atmosfery i jesteśmy w tym bardzo skuteczni. W firmie Dell stwarzamy wszystkim pracownikom możliwości realizowania własnych koncepcji w środowisku, które wspiera szeroką wymianę myśli i inspiruje do innowacyjności. Pracownicy doceniają work – life balance, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z domu (home office). Tworzenie trwałych relacji jest fundamentem strategii różnorodności i otwartości firmy Dell. Dołącz do nas i sam przekonaj się jakie są największe atuty.

Najważniejsze nagrody

Traktujemy pracowników jak członków rodziny. Chcemy zapewnić im warunki do rozwoju osobistego i zawodowego. Świadczą o tym liczne nagrody, otrzymywane przez Dell EMC na całym świecie, m.in.: 

  • 10 miejsce dla Fabryki w Łodzi w rankingu „Great Place to Work” 2018
  • 9 miejsce 100 Top Companies with Remote Jobs 2 2018
  • 6 raz z rzędu Platynowa Nagroda w kategorii Promocji Zdrowia
  • Nagroda „2017 Seal of Distinction” przyznana przez World at Work 
  • 14 miejsce dla najlepszego pracodawcy na całym świecie przyznawane przez pracowników na portalu Linkedin 
  • Best Place to work for LGBTQ Equality w 2018 roku 

Atmosfera

W Dell dbamy o dobrą atmosferę naszej pracy oraz jesteśmy nastawieni na współpracę i wzajemną pomoc. Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie naszych nowych pracowników. Wielokrotnie podkreślają, że są zaskoczeni dużą życzliwością i wsparciem otrzymywanymi od swoich kolegów i koleżanek. Dell to miejsce, w którym poznasz przyjaciół na lata, nawiążesz nowe i ciekawe znajomości. Będziesz mógł pożartować (nie tylko w piątki!), a także porozmawiać z innymi na różne tematy – zawodowe i prywatne przy kawie czy herbacie. Chcemy budować społeczność, dzięki której ludzie będą mogli wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie się inspirować do dalszych działań.

Zobacz, co mówią o pracy w łódzkiej fabryce nasi pracownicy:

W fabryce Dell w Łodzi działają cztery społecznościowe grupy pracownicze:

  • Planet – związana ze środowiskiem i działaniami proekologicznymi
  • True Ability – skoncentrowana na budowaniu świadomości na temat różnego rodzaju niepełnosprawności
  • Women in Action – specjalizująca się we wspieraniu pracowników w rozwoju osobistym i zawodowym, budowaniu świadomości własnej wartości oraz równości płci
  • The Guild – zrzeszająca graczy z całego świata. Misją grupy jest stworzenie środowiska przyjaznego dla graczy w Dell, poprzez stworzenie silnej społeczności, tworzenie trwałych więzi, jednocześnie przyciągając możliwości biznesowe i przyszłe talenty

Wszyscy pracownicy w Łodzi mają możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu samochodowego, rowerowego, motocyklowego oraz miejskiej stacji rowerowej, która znajduje się na terenie parkingu. Pracownicy mają również do dyspozycji boisko do koszykówki, salkę do ćwiczeń z fizjoterapeutą oraz fotel do masażu. W 2015 roku zorganizowane zostały miejsca do pracy stojącej tak, by każdy miał możliwość zmieniać pozycję na najwygodniejszą w trakcie pracy. Aby się zrelaksować czeka Allienware Gaming Room, wyposażony w 16 najnowszych urządzeń Dell Gaming oraz w okulary VR – Dell Visor. W Gaming Roomie odbywają się także turnieje, a na  zwycięzców czekają fantastyczne nagrody! Jednym z najbardziej cenionych przez naszych pracowników benefitem jest możliwość pracy z domu przez co najmniej 3 dni w miesiącu.

Rozwój

Zawsze poszukujemy kandydatów na otwarte stanowiska wewnątrz organizacji. Co najmniej raz w roku pracownik wraz ze swoim managerem określają indywidualny plan rozwoju. Awans można zdobyć przez rozwijanie kompetencji i osiąganie postawionych celów. Oferujemy możliwość promocji poziomych oraz pionowych. Pracownicy zainteresowani rozwojem w innych obszarach/działach mają możliwość zrealizowania kilkumiesięcznego oddelegowania. Dzięki temu rozwijamy poszczególne kompetencje, by w przyszłości podjąć świadomą decyzję w jakim kierunku zawodowym chcemy dalej zmierzać.
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)