Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Robotnicza 72
53-608 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.delavalcorporate.com

NIP: 8940006103

Rekrutacja

Rekrutacja w DeLaval to kilka etapów, podczas których staramy się jak najlepiej poznać wiedzę merytoryczną i osobowość Kandydatów. Rozmowa rekrutacyjna da Ci możliwość zadawania pytań pozwalających na lepsze poznanie firmy, naszej kultury organizacyjnej oraz stanowiska.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej http://www.delavalcorporate.com/ w zakładce „kariera”.

Wystarczy wybrać odpowiednią lokalizację i stanowisko a następnie wysłać swoje CV.

Proces rekrutacji, w zależności od obszaru, może różnić się stopniem zaawansowania i ilością etapów.

ETAP 1

Selekcja aplikacji

Jest to pierwszy etap podczas którego Rekruter wybiera spośród nadesłanych aplikacji te najbardziej odpowiadające profilowi stanowiska. Zanim zaaplikujesz upewnij się czy Twoje CV jest czytelne, a Twoje doświadczenie wpisuje się w przedstawione wymagania.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

Etap ten ma na celu zweryfikowanie podstawowych informacji tj. motywacji, oczekiwań finansowych Kandydata, dostępności czy kluczowych kompetencji. Pozwala obu stronom ocenić czy warto się spotkać i poznać bliżej. Nasi Rekruterzy zadbają o dobry klimat rozmowy telefonicznej – możesz więc zapomnieć o stresie i swobodnie zadawać pytania.

ETAP 3

Ankieta motywacyjna

Jednym z narzędzi, które pozwala nam ocenić potencjał, zrozumieć motywację i potencjalne potrzeby przyszłego pracownika jest ankieta motywacyjna. Ma ona formę kilku, krótkich pytań na których odpowiedzi można udzielić w stosunkowo krótkim czasie. Link do jej rozwiązania przesyła Rekruter na Twój adres mailowy. Możesz skorzystać z możliwości otrzymania informacji zwrotnej na temat rezultatu, która dla niektórych bywa niezwykle inspirująca i skłania do wprowadzenia zmian w trosce o dalszą karierę.

ETAP 4

Spotkania bezpośrednie w głównej siedzibie

Spotkanie „face-to-face” to dobry moment aby wykazać się wiedzą merytoryczną i zaprezentować swoje kompetencje miękkie. Rozmowa odbywa się z Rekruterem i Hiring Managerem, ma formę rozmowy partnerskiej podczas której poznajemy wzajemne cele i oczekiwania. Spotkanie jest dla Ciebie szansą również na lepsze poznanie potencjalnej roli i przyszłego przełożonego.

ETAP 5

Rozmowa z przełożonym Hiring Managera

DeLaval cechuje duża otwartość wobec ludzi dlatego bardzo często się zdarza, że zanim złożymy Ci ofertę pracy planujemy kolejne spotkanie – krótką rozmowę z szefem szefa :-) Po nim podejmujemy decyzję i informujemy Cię o niej niezależnie od tego czy jest pozytywna czy też negatywna. 

ETAP 6

Złożenie oferty

Po podjęciu decyzji o tym, że chcemy z Tobą współpracować Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie i złoży Ci ofertę po czym prześle list intencyjny który potwierdza, że chcemy abyś do nas dołączył/a.

*Zebranie referencji

W szczególnych sytuacjach, głównie kiedy aplikujesz na stanowisko będące dla nas jednym z kluczowych w rozwoju naszej organizacji, możemy poprosić Cię  o podanie kontaktów referecyjnych do osób, które z własnej perspektywy mogą opowiedzieć o współpracy z Tobą.

Jeśli zaaplikujesz na stanowisko produkcyjne Twój proces rekrutacyjny będzie ograniczał się do etapu 1., 2., 4. oraz 6.