Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Robotnicza 72
53-608 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.delavalcorporate.com

NIP: 8940006103

O nas globalnie

Jesteśmy szwedzką firmą zajmującą się produkcją rozwiązań dedykowanych farmom mlecznym na całym świecie. Zaufało nam ponad milion klientów, którym dostarczamy zintegrowane rozwiązania tj. systemy udojowe, roboty do żywienia zwierząt, utrzymania farm w czystości oraz rozwiązania IT do zarządzania stadem. Oferujemy również oryginalne części zamienne oraz serwis naszych maszyn i oprogramowania.

Nasz asortyment zapewnia wysoką wydajność pracy i dochodowość gospodarstwa oraz dobrostan zwierząt i bezpieczeństwo żywności.

Naszą wizją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji żywności dbając jednocześnie o dobrostan zwierząt. Jako firma zbudowana na innowacjach nieustannie pracujemy nad tym, aby pomóc naszym klientom zwiększyć wydajność przy mniejszym nakładzie środków, dostarczając wiodący na świecie sprzęt i rozwiązania do udoju.

Dziś DeLaval ma około 4500 pasjonatów, działających na ponad 100 rynkach na całym świecie. DeLaval jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com.

Posiadamy 19 fabryk, które są zlokalizowane głównie w Europie ale również w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Argentynie.

W naszej globalnej siedzibie zlokalizowanej w Tumbie posiadamy własną farmę R&D – Hamrę. Jest to  centrum innowacji, testowania, demonstracji rozwiązań oraz centrum szkoleniowe dla naszych pracowników. Jest to również jedno z najlepszych szwedzkich gospodarstw mlecznych produkujących średnio 12 000 kg mleka na krowę rocznie.

Redukujemy wpływ gospodarstw na środowisko, jednocześnie poprawiając produkcję żywności, rentowność gospodarstw oraz dobrostan zaangażowanych ludzi i zwierząt. Nasi klienci to profesjonalni producenci żywności.

O nas lokalnie

W Polsce funkcjonujemy od 1991 roku. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne – 3 zlokalizowane w naszej centrali operacyjnej we Wrocławiu oraz jeden w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Podział na dywizje i rozbudowana struktura oddaje szeroki wachlarz produktów i rozwiązań, które oferujemy naszym klientom.

W naszej firmie pracują specjaliści różnych dziedzin, również ci znający specyfikę naszej branży: pracownicy produkcji, chemicy, konstruktorzy, mechanicy, programiści i testerzy. W codziennej pracy każdy z nas dokłada wszelkich starań do powstawania innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort pracy naszych klientów oraz wpływających na lepsze życie zwierząt.

Produkcja w Polsce

Zakłady produkcyjne w Polsce są podzielone ze względu na grupy produktów:

  • Fabryka robotów udojowych
  • Fabryka zbiorników do schładzania i przechowywania mleka
  • Fabryka detergentów dedykowanych utrzymaniu higieny krów i sprzętu udojowego
  • Fabryka systemów i produktów poprawiających efektywność żywienia zwierząt

Poznaj lepiej DeLaval w Polsce

Development&Engineering

Jeden z kluczowych obszarów ściśle współpracujący z innymi, zlokalizowanymi także w Szwecji, Chinach, Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii. Pracują w nim m.in. automatycy, konstruktorzy, elektrycy, elektronicy oraz product ownerzy którzy rozwijają nasze produkty oraz zapewniają wsparcie techniczne i serwisowe naszym klientom.

Software Development

Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami oprogramowania, testerami i project managerami którzy używają różnych technologii, języków programowania (C #, Java, JavaScript, C / C ++, SQL i Python) oraz różnych platform (Windows, Linux, Azure / AWS, oprogramowanie wbudowane). Dla zainteresowanych sprzętem, posiadamy laboratorium, w którym możemy konfigurować platformy testowe dla naszych urządzeń lub bezpośrednio je przetestować.

Nasze zespoły pracują w opraciu o metodologię Agile (SCRUM, Kanban) dzięki której nasze produkty są wysokiej jakości, ale też sam proces ich wytwarzania nieustannie zwiększa swoją efektywność.

Inżynierowie sprawdzają jakość oprogramowania na farmach zlokalizowanych w różnych częściach świata, dlatego pracując u nas nie możesz się bać, że ubrudzisz sobie ręce :)

Product Management & Development

Obszar PM&D zajmuje się rozwojem i zarządzaniem produktami i systemami do udoju. Odbywa się to w oparciu o indywidualne strategie rozwoju produktów.

Oprócz tworzenia nowych produktów bardzo ważne jest zarządzanie już istniejącymi systemami. Dzięki temu zapewniamy najwyższej jakości asortyment, który stale utrzymujemy w celu spełnienia oczekiwań klientów – dbają o to nasi Menedżerowie, Specjaliści ds. Produktów i Specjaliści Techniczni.

ESSC

Nasze Europejskie Centrum Usług Wspólnych od 2015 roku zapewnia jednostkom DeLaval w Europie wysokiej jakości obsługę procesów finansowo-księgowych tj. Accounts Payable, Travel & Expenses, General Ledger i Financial Controlling.

Sprzedaż i serwis

Poprzez sieć autoryzowanych dealerów DeLaval oferujemy profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń oraz szkolenia i doradztwo.

Koncentrujemy się na współpracy z autoryzowanymi dealerami, którzy zajmują się sprzedażą, montażem oraz serwisem urządzeń i pozostałych produktów używanych do produkcji mleka. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)