Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.

Lotnicza 12
54-155 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.deichmann.pl

NIP: 665-18-15-893

Wiodąca marka na rynku europejskim

Grupa Deichmann jest największym detalicznym sprzedawcą obuwia w Europie. Firma została założona w 1913 roku w Essen w Niemczech przez Heinricha Deichmanna i jest obecnie własnością trzeciego pokolenia rodziny. W Polsce działamy od 1997 r. i zatrudniamy obecnie ponad 2000 osób. Jako firma rozwijająca się w sposób zrównoważony, od kilkudziesięciu lat możemy zapewnić naszym pracownikom stabilną pracę w dobrej atmosferze oraz szansę dalszego rozwoju.

Deichmann w liczbach:
Ponad 100 lat tradycji
3900 sklepów w 26 krajach
Ponad 170.000.000 par butów sprzedawanych rocznie
250 sklepów i 2000 pracowników w Polsce

Firma musi służyć ludziom

To misja firmy przekładająca się na nasz stosunek do klientów, pracowników, dostawców i kooperantów. Chcemy być najlepszym sprzedawcą obuwia dla naszych klientów. Modne i dobrej jakości obuwie w przystępnych cenach – tę koncepcję realizujemy poprzez bezpośredni zakup towarów, prostą strukturę organizacyjną, pracę zespołową oraz kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na człowieka. W drodze do osiągnięcia tego celu najważniejsi są nasi pracownicy. Zatrudniamy osoby gotowe realizować cele biznesowe firmy w oparciu o powyższe wartości.

O naszym zaangażowaniu społecznym świadczy założona przez dr. Heinza-Horsta Deichmanna organizacja pomocowa „Wortundtat”, która od ponad 40 lat wspiera ludzi w potrzebie. Z pomocy organizacji skorzystało już ponad 250.000 ludzi głównie w Indiach, Tanzanii i Mołdawii. W Polsce od 2001 wspieramy dom dziecka w Pieszycach. Dzięki naszemu zaangażowaniu możliwe było np. wyremontowanie wielu pomieszczeń oraz zakup niezbędnego wyposażenia.

Twój nowy zespół

Jest nas ponad 2000 osób, ale Twój najbliższy zespół będzie składał się z kilku współpracowników w sklepie lub kilkudziesięciu w centrali firmy we Wrocławiu. W małych zespołach dobre relacje są szczególnie ważne. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Ci nasz zespół. Nie jest to jednak proste, ponieważ nie dobieramy pracowników wg ściśle określonego profilu. Każdy może znaleźć u nas swoje miejsce. W naszych zespołach są zarówno osoby młode, często studenci, osoby wychowujące dzieci, cieszące się wnukami, jak i ci, którzy nie myślą o założeniu rodziny. Niektórzy z nas traktują tę pracę jako etap budowania swojej kariery zawodowej, inni doceniają stabilność. Tym, co nas łączy jest różnorodność. Jeżeli należysz do osób pozytywnie nastawionych do drugiego człowieka,  z poczuciem obowiązku za wykonywana pracę i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole, znajdziesz tu swoje miejsce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)