Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Decora S.A.

Ignacego Prądzyńskiego 24a
63-000 Środa Wlkp.
wielkopolskie, Polska

www.arbiton.com

NIP: 7861000577

Stawiamy na Twoje zdrowie!

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego przez cały rok o nie dbamy.

Pracownicy Decora S.A. wraz z rodzinami objęci są kompleksową opieką medyczną, w jej ramach mogą korzystać z porad specjalistów bez stania w kolejkach.

W sezonie jesienno-zimowym zachęcamy do korzystania ze szczepień przeciwko grypie, a przez 4 pory roku wspieramy ich odporność dostarczając niezbędne witaminy i organizując owocowe wtorki i czwartki. 

Z NAMI BĘDZIESZ BEZPIECZNY!

Pracując z nami masz możliwość skorzystania z Prywatnego Ubezpieczenia na Życie na preferencyjnych warunkach. Oferta skierowana jest do wszystkich naszych Pracowników oraz ich Rodzin. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Bądź aktywny z Decorą!

Każdy to powie: mały i duży, SPORT zdrowiu służy!

W celu wspierania aktywności naszym pracownikom proponujemy dofinansowanie do kart sportowych, zarówno w pakietach indywidualnych jak i dla par. Ponadto bierzemy udział w lokalnych biegach, tworzymy nawet własną drużynę biegaczy! :) U nas możesz też dołączyć do drużyny piłkarskiej i korzystać z wynajmowanej hali sportowej.

SZLIFUJ JĘZYK!

Pracując w międzynarodowym Zespole nasi Pracownicy muszą władać językami obcymi. Dlatego inwestujemy w rozwój językowy, dofinansowując zajęcia. W zależności od tego, w którym regionie działasz i jakiego języka używasz w pracy, będziesz mógł doskonalić: język angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański lub francuski. Skorzystasz?

DECORAZEM!

Wspieramy naszych Pracowników i ich rodziny we wspólnym spędzaniu czasu, dlatego jesteśmy inicjatorami aktywności prorodzinnych. Pracując z nami możesz spodziewać się rodzinnych wyjść do kina z okazji Dnia Dziecka, konkursów plastycznych (każdy Tata może pomóc swojemu dziecku narysować wymarzoną pisankę) czy wyprawek szkolnych.

Dorosłych zaś wspieramy w nawiązywaniu bliskich relacji ze współpracownikami.

Pracując z nami możesz również korzystać  licznych szkoleń i spędzać czas poza murami firmy rozwijając swoje umiejętności.