Dane kontaktowe

Decerto Sp. z o.o.

Ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

decerto.pl/kariera.html

NIP: 9512191870

O NAS

Decerto Sp. z o.o. to polski software house. Na wysoką pozycję wśród dostawców IT składa się ponad 13 letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi firmami na rynku ubezpieczeniowym, finansowym i medialnym oraz wysoko wykwalifikowana kadra.
Specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów dla biznesu. Posiadamy własne rozwiązania autorskie oraz budujemy systemy realizujące indywidualne potrzeby klientów.

KULTURA PRACY I WARTOŚCI

W pracy stawiamy na przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek i pomoc. Reprezentowana przez nas kultura pracy to przede wszystkim nastawienie na cel, aktywne szukanie rozwiązań i elastyczne podejście do zagadnień. Cenimy sobie dobre relacje w zespole i profesjonalizm w działaniu.

W tworzeniu oprogramowania dla biznesu bardzo istotne jest pojmowanie zagadnień i procesów biznesowych. Charakteryzuje nas umiejętność głębokiego zrozumienia zasad i biznesowych reguł działalności naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko skuteczniej przeprowadzić analizę, trafnie wyczuwając potrzeby i rozpoznając oczekiwania, lecz także wytworzyć najlepsze funkcjonalnie oprogramowanie i posługiwać się właściwym językiem z osobami, które definiują i weryfikują wymagania biznesowe.

Stanowimy grupę profesjonalnych inżynierów. Praca to znaczącą część naszego życia, dlatego dbamy o to, by w firmie wszyscy czuli się komfortowo. Mamy w firmie płaską strukturę, mówimy sobie na "Ty" i lubimy spędzać razem czas nie tylko w godzinach pracy. Często spotykamy się poza pracą, na licznych integracjach. Uważamy, że współpraca oparta na dobrych relacjach i partnerstwie przynosi najlepsze owoce.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)