Dane kontaktowe

Decathlon Sp. z o.o.

Geodezyjna 76
03-290 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 333 70 00
[email protected]

www.decathlon.pl

NIP: 9511855233

Jesteś zdecydowany, aby dołączyć do Naszego zespołu pasjonatów sportu? Świetnie! Jeszcze tylko chwila i jesteś w naszej drużynie.

ETAP 1

Wyślij swoje CV

W pierwszym kroku wypełniasz krótki formularz rekrutacyjny oraz załączasz CV. Po wysłaniu Twoje CV trafi do zespołu rekruracyjnego w danej jednostce. Zespół rekrutacyjny dokona wstępnej selekcji, oraz przekaże CV do Mangera danego sportu, na który rekrutujesz.

ETAP 2

My zadzwonimy do Ciebie

W momencie pozytywnego rozpatrzenia Twojego  CV skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy telefonicznej będziemy chcieli Cię lepiej poznać, a przede wszystkim to idealny moment, abyś to Ty zadał nam pytania.

ETAP 3

Zaprosimy Cię na rozmowę

Przyszedł czas na to, aby poznać się osobiście. Rozmowa będzie odbywać się w jednostce, do której aplikowałeś. Będziemy chcieli porozmawiać o Twojej sportowej pasji, motywacji do pracy w Decathlon, jak również o Twoich planach na przyszłość. Na tym spotkaniu poznasz swojego Managera lub członka Twojego zespołu. A może wspólnie wybierzecie się na trening?

ETAP 4

Podejmiemy decyzję o Twoim zatrudnieniu oraz podpiszemy umowę

Po spotkaniu rekrutacyjnym dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeśli okaże się, że Twoja kondydatura była najlepsza, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.  Zaprosimy Cię do wybranej jednostki i podpiszemy umowę.