Dane kontaktowe

Decathlon Sp. z o.o.

Geodezyjna 76
03-290 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 333 70 00
[email protected]

www.decathlon.pl

NIP: 9511855233

Benefity

Premie

Procentowe stawki premii są uzależnione od stanowiska i odpowiedzialności. Kryteria naliczania premii mogą być ustalane globalnie lub lokalnie i być zmieniane co roku przez Dyrektora Zarządzającego lub upoważnione przez niego osoby. Celem premii kwartalnej jest podzielenie się częścią poprawy wyników ekonomicznych ze wszystkimi Pracownikami, którzy przyczynili się do tej poprawy.

Akcjonariat Pracowniczy

Pracując w Decathlon masz możliwość zainwestowania w nasze akcje. Podzielimy się także z Tobą wypracowanym zyskiem. Możesz także przeznaczyć swoją premię kwartalną na zakup akcji pracowniczych.

Program Multisport

Benefit System to program dla osób chcących skorzystać z Karty Multisport czyli dostępu do różnych obiektów sportowych na terenie Polski.  

Dofinansowanie do sportu

W trosce o dobrą formę i samopoczucie pracowników, ZFŚS co roku przeznacza środki na zajęcia sportowe. O dofinansowanie mogą się starać pracownicy, którzy przepracowali w firmie co najmniej 6 miesięcy.

Zniżka pracownicza

Aby umożliwić, jak najlepsze poznanie produktów naszych marek, po przepracowaniu trzech kolejnych pełnych miesięcy, możesz skorzystać z systemu zniżek pracowniczych na produkty naszych marek pasji.

Prywatna opieka medyczna

Od pierwszego dnia pracy otoczony jesteś prywatną opieką medyczną pierwszego kontaktu. Jeśli poczujesz się źle lub dopadnie Cię grypa możesz śmiało udać się do lekarza. Każdy pracownik niezależnie od stażu pracy i rodzaju umowy ma dostęp do konsultacji lekarza internisty w pakiecie MEDYCYNY PRACY.  

Karty Świąteczne

Prezenty pod choinką? To już nasza, Decathlonowa tradycja, że przed świętami Bożego Narodzenia nasi pracownicy i ich dzieci otrzymują karty przedpłacone na świąteczne zakupy. Podobnie, jak i z okazji Dnia Dziecka.

Pożyczka mieszkaniowa

Zakup mieszkania to niemały wysiłek finansowy. Pamiętaj, że możesz skorzystać z nieoprocentowanej pożyczki z ZFŚS.

Jeżeli przepracowałeś w naszej firmie co najmniej rok możesz ubiegać się o nieoprocentowaną pożyczkę zwrotną z ZFŚS