Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

debesto.com

Wały Jagiellońskie 14a
56-400 Oleśnica
dolnośląskie, Polska
[email protected]

debesto.com/pl/praca

NIP: 9111881698

Informacje o firmie, krótka historia

Jesteśmy zespołem głodnych sukcesu, młodych ludzi, którzy w innowacyjny sposób podbijają konserwatywny i dość skostniały rynek stolarki budowlanej. Udowadniamy, że nowoczesne podejście, pasja i zaangażowanie przynosi ponadprzeciętne rezultaty, pozwalając naszym produktom dotrzeć do klientów m. in. z Islandii, Seszeli, Nowego Jorku i niemal każdej stolicy krajów starej Unii Europejskiej.

debesto powstało w 2014 roku jako projekt Wojtka Stanowskiego, który wcześniej odnosił ogromne sukcesy jako jeden z topowych handlowców w Groupon. Jednak mając ducha przedsiębiorcy, postanowił na własną rękę zmierzyć się z wyzwaniami branży budowlanej na rynku międzynarodowym.

Dzisiaj mamy na pokładzie ponad 20 osób, obroty rzędu 10 mln PLN i transakcje na pół miliona PLN z Klientami zza oceanu, które zawarliśmy w pełni zdalnie. Nie spoczywamy na laurach - wspólnymi siłami i z pełnym zaangażowaniem nadal intensywnie się rozwijamy. Kolejne kroki milowe przed nami, dlatego powiększamy zespół.  

Cele, misja i wartości firmy

Chcemy stać się Amazonem w sektorze eksportu polskich okien i drzwi!

DREAM BIG! Wierzymy, że to jest możliwe przy wsparciu efektywnego, zgranego #BestTeam i nowoczesnych technologii, dlatego inwestujemy w ludzi i w narzędzia usprawniające naszą pracę.

Jak? 

Zwiększamy konkurencyjność naszych Partnerów z branży budowlanej poprzez podnoszenie ich rentowności i ograniczanie ryzyka. Dostarczamy optymalne, w tym unikalne rozwiązania i uporządkowaną wiedzę potrzebną do ich prawidłowego zastosowania.

Skupiamy się na doradztwie i rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. Nie zależy nam na szybkiej sprzedaży, a na długofalowym rozwoju i partnerskich relacjach.

W biznesie kierujemy się fundamentalnymi wartościami takimi jak otwartość, uczciwość, odpowiedzialność i zaufanie. Wyznajemy zasadę #nobullshit - dbamy o transparentność już od pierwszego kontaktu - zarówno w relacjach z klientami, jak i pracownikami. 

Staże, praktyki

Dla każdego coś rozwijającego - mamy szeroką ofertę staży w sam raz na start Twojej kariery. :)  Organizujemy staże 6- i 12-miesięczne. Wiemy, że mierzysz się z wyzwaniem zdobycia pierwszych doświadczeń. Dlaczego by nie postawić pierwszych kroków u nas? 

Znasz angielski, potrafisz nazwać swoje zainteresowania zawodowe - zatem sprawdź się w wybranym obszarze naszej działalności - od marketingu przez sprzedaż po administrację i logistykę.  

Chcemy, aby czas stażu przyniósł Ci realne korzyści, więc mistrzem świata w zaparzaniu kawy prawdopodobnie u nas nie zostaniesz, ale za to:

  • angażujemy Cię w realne, ważne dla firmy projekty,
  • przydzielamy zadania, w których możesz się wykazać,
  • stajesz się w naszych relacjach pełnoprawnym członkiem załogi,
  • jednocześnie oferujemy stałe i różnorodne wsparcie (mentoring, rozwój talentów, firmowa biblioteka).

Zależy nam na długofalowej współpracy, więc po okresie stażu, gdy dobrze nam się układa, zostań jak Kuba - dołącz do zespołu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)