Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

De Lage Landen Leasing Polska S.A.

ul. Inflancka 4B
Gdański Business Center, Budynek C
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 279 47 47
Fax: +48 22 279 47 00
[email protected]

www.dllgroup.com/pl/pl-pl

NIP: 5261442366

Kim jesteśmy

DLL jest globalnym partnerem finansowym w obszarze sprzętu i technologii. Naszym celem jest rozwój biznesu naszych partnerów. Dostarczamy zrównoważone i skuteczne rozwiązania służące wprowadzaniu aktywów na rynek przez cały cykl ich życia (finansowanie komercyjne, finansowanie detaliczne oraz finansowanie używanego sprzętu).

Mamy ponad 50 lat doświadczenia, więc rozumiemy wyjątkowe potrzeby naszych partnerów z całego świata. Ciężko pracujemy, by dostarczać Ci elastyczne rozwiązania, jakich potrzebujesz dla swojego biznesu i swoich klientów. DLL to spółka zależna, w której całościowy udział ma Rabobank Group. Nasza siedziba znajduje się w Eindhoven w Holandii.

Dlaczego DLL?

Zapewniamy wyjątkowe możliwości budowania kariery w dynamicznej, globalnej firmie, która ceni partnerstwo, koncentrację na kliencie i szacunek. Firma będąca liderem rozwiązań finansowych i leasingowych z fachową wiedzą budowaną od ponad 40 lat.

  • Globalny zasięg: aktywnie działająca w ponad 35 krajach
  • Stabilność: część Rabobank Group
  • Silna pozycja rynkowa z długookresową współpracą
  • Obszerne portfolio produktów i zaangażowanie w innowacje
  • Otwarta, przedsiębiorcza, nieformalna

Doświadczenie w przemyśle i zarządzaniu aktywami

Oferujemy bardzo konkurencyjne programy dostosowane do potrzeb naszych klientów, których nie mogą zapewnić inne firmy zajmujące się finansowaniem. Posiadamy dogłębną wiedzę o przemyśle oraz doświadczenie. Dzięki nim dostarczamy najlepsze usługi i zapewniamy doskonałą obsługę klienta.

Partnerskie podejście

Wierzymy, że prawdziwe partnerstwo jest źródłem długofalowego sukcesu. Dążymy do tego, by stać się integralna częścią Twojej strategii biznesowej i Twoich planów finansowych. Pracujemy po to, by pomóc Ci zwiększać udział w rynku oraz zyski w wydajny i zrównoważony sposób.

Globalny doświadcznie

Łączymy globalny doświadczenie z lokalną pracą zespołów. Będziemy tam, gdzie nas potrzebujesz, przewidzimy wciąż zmieniające się potrzeby rynku i pokierujemy Tobą w nowych regionach. Jako partner DLL będziesz mieć jeden centralny punkt kontaktu na całym świecie.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Prawdziwy wpływ na świat

Wierzymy, że zrównoważona działalność jest kluczowa dla długofalowego sukcesu w Twojej firmie, w naszej firmie oraz na świecie. Oferujemy programy finansowania oparte na użytkowaniu, które zachęcają do renowacji, ponownego użycia i recyklingu sprzętu. Dzięki nim wspieramy gospodarkę o obiegu zamkniętym, która szanuje zasoby naszej planety.

Nasze inicjatywy korporacyjne czynią z nas kluczowego partnera wspierającego programy społeczne oraz instytucje charytatywne na całym świecie. Budujemy w naszych pracownikach silne poczucie odpowiedzialności za społeczeństwo poprzez firmowe programy wolontariatu i darowizn.

Na rynkach wschodzących pomagamy zapewnić i doskonalić dostęp przedsiębiorców o niskich dochodach do lokalnej infrastruktury finansowej. W naszym biznesie zachowujemy wysokie standardy etyczne i środowiskowe. Mówiąc prosto, naszym celem jest dostarczanie zrównoważonych rozwiązań finansowych w jak najbardziej odpowiedzialny sposób i maksymalizacja pozytywnego wpływu na społeczeństwo.

 

"Nieustająco skupiamy się na przełomowych innowacjach i obsłudze klienta, co w połączeniu z naszymi pracownikami i produktami będzie wyróżniać DLL i zapewniać trwały sukces przez 50 kolejnych lat i jeszcze dłużej."
Bill Stephenson, Dyrektor Generalny i Prezes Rady Wykonawczej

 

Torujemy drogę finansom przyszłości

Innowacja

Nasi eksperci z zakresu przemysłu i aktywów ciężko pracują, by nasi partnerzy mogli zawsze być o krok przed szybko zmieniającym się rynkiem. Pomożemy Ci tworzyć i oferować nowe rozwiązania zaspokajające potrzeby Twoich klientów. Kluczowym trendem są modele płatności oparte na użytkowaniu, poprzez które DLL wskazuje drogę całemu rynkowi.

Cyfryzacja

Oferujemy obsługę najwyższej klasy dzięki nowoczesnym technologiom cyfrowym. Nasze narzędzia cyfrowe sprawiają, że każdy etap procesu sprzedaży jest łatwiejszy, lepszy i szybszy. Zapewniamy innowacyjność i wygodę oraz umożliwiamy samoobsługę. Naszym celem, któremu się poświęcamy, jest Twój stały dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu finansowania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)