Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DB Cargo Polska S.A.

ul. Wolności 337
41-800 Zabrze
śląskie, Polska
Telefon: 721888789
[email protected]

pl.dbcargo.com/rail-polska-pl

NIP: 632-000-00-51

Kim jesteśmy?

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. Od 2009 roku jesteśmy obecni na polskim rynku logistyczno-towarowym zapewniając krajowe i międzynarodowe rozwiązania transportowo-logistyczne. W 2021 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Pulsu Biznesu w konkursie „Siła Przyciągania” w kategorii „Zdalne wsparcie rozwoju pracowników” oraz przystąpiliśmy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. W tym roku nasza firma została wyróżniona Certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2022.

Nasze wartości

KLIENT - budujemy relacje oparte na partnerstwie i szacunku. Słuchamy innych. Jesteśmy otwarci na potrzeby. Doradzamy i tworzymy rozwiązania. Dążymy do doskonałości.

PRACOWNIK - budujemy relacje oparte na partnerstwie i szacunku. Kierujemy się empatią i tolerancją. Jesteśmy odpowiedzialni za swój rozwój. Dzielimy się wiedzą. Tworzymy optymalne warunki pracy. Dbamy o bezpieczeństwo. Wspieramy innych i doceniamy ich pracę. Czerpiemy z różnorodności.

OTWARTOŚĆ - wyrażamy własną opinię. Jesteśmy otwarci na opinie innych. Uczymy się od innych. Jesteśmy otwarci na zmiany.

Dlaczego DB Cargo?

DB Cargo Polska zatrudnia ponad 2 600 pracowników w całej Polsce. Dla wszystkich naszych pracowników jesteśmy wiarygodnym partnerem w rozwijaniu osobistego potencjału. Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania i wspierania różnorodności wewnątrz naszej organizacji. Jako pierwsza firma kolejowa w Polsce staliśmy się sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Od 2014 z sukcesem rozwijamy program wolontariatu pracowniczego, gdzie pracownicy przy wsparciu firmy mogą pomagać potrzebującym w ich najbliższym otoczeniu. Dbamy nie tylko o naszych klientów i pracowników, ale również o środowisko. Wiele z realizowanych działań to inicjatywy prośrodowiskowe.

W 2019 roku po raz drugi DB Cargo Polska, jako jedyna firma kolejowa zbadała wpływ działalności naszej spółki na otoczenie ekonomiczne, społeczne i środowisko naturalne poprzez opracowanie „Analizy wpływu”. Informacje, jakie uzyskujemy przeprowadzając analizę, pomagają nam w odpowiedzialnym i dobrym zarządzaniu, w myśl zasady zrównoważonego wzrostu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)