Dane kontaktowe

DAZN Poland

A4 Bussines Park (środkowa wieża),
ul. Francuska 44
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

media.dazn.com

NIP: 9542727329

ETAP 1

Daj się poznać

Cieszymy się, że myślisz o pracy z nami! Aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w zakładce Oferty pracy. Zaaplikuj na wybrane ogłoszenie lub zgłoś się bezpośrednio do naszego działu rekrutacji ([email protected]), jeśli nie znajdziesz odpowiadającej Ci oferty.

ETAP 2

Poznaj naszego rekrutera

Jeśli w danym momencie będziemy szukać kogoś z Twoim doświadczeniem, skontaktuje się z Tobą nasz rekruter. Przekaże Ci wówczas najważniejsze informacje na temat kolejnych kroków (ponieważ proces rekrutacji jest różny na poszczególnych stanowiskach) oraz na temat samej pracy w DAZN. Będzie to też dla Ciebie okazja do zadania nurtujących Cię pytań.

ETAP 3

Poznaj swój potencjalny zespół

Podczas spotkania w naszym katowickim biurze będziesz mieć okazję poznać osobiście lidera zespołu, do którego aplikujesz, a w niektórych przypadkach również innych jego członków. Na spotkaniu możesz spodziewać się pytań o Twoją motywację do zmiany pracy, wcześniejsze doświadczenie zawodowe, jak również pytań weryfikujących Twoją wiedzę specjalistyczną i umiejętności językowe. W przypadku niektórych stanowisk jeszcze przed spotkaniem możemy zaprosić Cię do odbycia krótkiej rozmowy telefonicznej z potencjalnym przełożonym lub do wykonania zadania rekrutacyjnego.

ETAP 4

Dowiedz się, jak Ci poszło

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Przekażemy Ci informację zwrotną po spotkaniu, a także zapytamy o Twoje wrażenia po rozmowach z nami. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik rekrutacji!