Dane kontaktowe

DAZN Poland

A4 Bussines Park (środkowa wieża),
ul. Francuska 44
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

media.dazn.com

NIP: 9542727329

godzinna przerwa

Dbamy o Twój odpoczynek, abyś mógł w kreatywy sposób stawić czoła pojawiającym się w ciągu dnia wyzwaniom. Drużynie DAZN Technology umożliwiamy skorzystanie z godzinnej przerwy w ciągu dnia, wliczanej do czasu pracy.

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

Dojeżdżasz z daleka? Cenisz sobie pracę w domowym zaciszu? Każdy członek zespołu DAZN może skorzystać z kilku dni pracy zdalnej w miesiącu niezależnie od poziomu stanowiska.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Jesteś rannym ptaszkiem, a może wolisz dłużej pospać? Dla nas to nie problem. Do godzin rozpoczęcia pracy podchodzimy elastycznie, w zależności od Twojego trybu życia i pracy zespołu, do którego dołączasz. 

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNYCH

Chcesz się rozwijać i śledzić branżowe trendy? Z nami to możliwe! Sponsorujemy między innymi AA Days/SpreadIT/TestingCup oraz bierzemy udział w konferencjach. Regularnie organizujemy spotkania pracowników technicznych różnych technologii, w celu dzielenia się doświadczeniami w luźnej atmosferze porannych rozmów przy zapachu świeżej kawy.

PROGRAM POLECEŃ

Masz wśród znajomych ekspertów w swojej dziedzinie? Poleć ich do pracy w DAZN i otrzymaj bonus finansowy.

FUN ROOM I CHILLOUT ROOM

Praca to dla nas nie tylko siedzenie za biurkiem! Dużą wagę przywiązujemy do komfortu czasu spędzonego w biurze. Będąc w naszych zespołach możesz oderwać się na chwilę od obowiązków i skorzystać z PS4, piłkarzyków, stołu do ping-ponga oraz innych czaso-umilaczy. Dodatkowo możesz zrelaksować się w fotelu do masażu, odpocząć na wygodnej leżance lub po prostu popracować w ciszy 😊

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Jako członek zespołu DAZN możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej, której koszty pokrywamy w całości!

Istnieje również możliwość zgłoszenia do pakietu medycznego nie tylko członków rodziny, ale również partnera na zasadach równych Twoim.

KARTA SPORTOWA

Dbamy równiez o Twoją kondycję fizyczną! Dołączając do naszej drużyny możesz korzystać z karty Multisport na preferencyjnych warunkach. Chcesz dbać o kondycję razem z Twoim partnerem treningowym? Nic prostszego! Możesz zgłosić do programu partnerskiego osobę towarzyszącą.

ŚNIADANIA W BIURZE

Zadbamy o to, żebyś nie był głodny. Codziennie znajdziesz u nas świeże owoce i  różnego rodzaju płatki śniadaniowe, mleko (roślinne również 😊) oraz różnorodne napoje. Dla każdego coś się znajdzie!

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Cenisz sobie spokój i stabilizację w każdej sytuacji życiowej? A może uprawiasz sporty ekstremalne? Pracując z nami możesz korzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie. Oczywiście możesz zgłosić do ubezpieczenia swoich najbliższych.

Telepraca

Każdy z naszych pracowników może skorzystać z telepracy lub telepracy mieszanej. We wszystkich formalnościach pomaga nasz dział HR 😊