Dane kontaktowe

DAZN Poland

A4 Bussines Park (środkowa wieża),
ul. Francuska 44
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

careers.dazn.com

NIP: 9542727329

CZYM JEST DAZN?

Jak myślisz – czy zostanie częścią zespołu rozwijającego innowacyjny produkt, z którego korzystają miliony użytkowników miesięcznie, nie brzmi świetnie jako kolejny krok w Twojej karierze?

W DAZN programujemy dla sportu!

Dla milionów naszych użytkowników tworzymy produkt, który oferuje sportową usługę transmisji strumieniowej na żywo i na żądanie. Mamy 26 oddziałów na całym świecie, a nasze biuro w Katowicach jest głównym centrum deweloperskim i finansowym grupy DAZN. Aktualnie w Polsce zatrudniamy około 300 osób, a na świecie 3000.

Od 2011 roku nasz katowicki oddział był częścią globalnej grupy z branży mediów sportowych. W 2015 DAZN (czytane: /dəˈzoʊn/ "dazon") był tylko pomysłem, ideą. Od momentu uruchomienia usługi w 2016 roku notujemy ciągły wzrost. Obecnie udostępniamy streaming wydarzeń sportowych ponad 40 różnych dyscyplin sportowych, z ponad 300 różnych lig na 9 rynkach, w tym w Niemczech, Japonii, Włoszech, Kanadzie, USA, Hiszpanii i Brazylii (liczba tych krajów stale rośnie). Współpracujemy m.in. z WTA, NFL, FIBA, NBA, Premier League, J.League czy BBC. Oferujemy ambitne projekty, możliwość pracy nad strategicznymi rozwiązaniami dla naszego produktu oraz świetną atmosferę sprzyjającą rozwojowi Twojej kariery.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jakich technologii używamy?

 • JavaScript
 • Node.js
 • iOS (Swift)
 • Android
 • Python
 • JVM (Java, Groovy, Scala, Kotlin)
 • PHP
 • Brightscript

DAZN Poland to nie tylko świat programowania. W Katowicach zlokalizowane jest nasze centrum usług wspólnych, które odpowiada za obsługę finansowo-księgową wszystkich oddziałów DAZN na świecie. Prowadzimy procesy takie jak:

 • Accounts Payable
 • Accounts Receivable
 • General Ledger
 • Reporting
 • TAX
 • Treasury

Będąc częścią naszego centrum finansowego masz okazję pracować przy produkcie z obszarów media i sportu, na bieżąco konktaktujesz się w języku angielskim. W zależności od wyznaczonych obowiązków: analizujesz rynek pod kątem raportów z segmentu media, prowadzisz analizę kosztów regionalnych i centralnych lub analizę przychodów, raportujesz i kontrolujesz roczne oraz miesięczne sprawozdania, wykonujesz raporty na potrzeby listy płac.

DLACZEGO MY?

Cenisz sobie zdobywanie nowych umiejętności i możliwość nauki od najlepszych, a dodatkowo zależy Ci na elastyczności i dobrej atmosferze? DAZN to strzał w dziesiątkę!

Jesteśmy firmą, która daje możliwość rozwoju poprzez korzystanie z najnowszych technologii i pracę w metodyce Scrum. Dbamy o komfort pracy i wierzymy, że zaangażowani pracownicy zadowoleni ze swojej pracy są dla nas najcenniejszą wartością.

Paweł Nabiałkowski – Software Development Team Leader:

„Wizja, którą mi nakreślono, zanim tutaj dołączyłem i plany, które mi przedstawiono w DAZN, były niesamowite. Istnieje spora szansa, że nawet w najbliższej przyszłości będziemy produktem, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie oglądają sport. Jest to dla nas ogromna szansa, aby być częścią projektu, który można nazwać rewolucją.”

Natalia Jarawka – Senior Product Manager:

„DAZN na pewno różni się od innych miejsc, w których pracowałam tym, że jest to międzynarodowy projekt. Codziennie mam możliwość pracy z osobami nie tylko z Londynu, ale też na przykład z Japonii, z Brazylii, ze Stanów Zjednoczonych. Ponadto w świecie sportu jest to jedyny projekt, któremu udało się z sukcesem streamingować sport przez internet.”

Kasia Krawczyk – Financial Services Manager:

„Praca w finansach może się wydawać monotonna, natomiast w DAZN zdecydowanie tak nie jest. Codziennie mamy nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć, pracujemy w grupie i wspólnie rozwiązujemy problemy i podejmujemy decyzje, które wyjście jest dla nas najlepsze.”

Ostatnie wpisy dla DAZN Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)