Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DAZN Poland

Face2Face Business Campus
ul. Żelazna 4
40-851 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

careers.dazn.com

NIP: 9542727329

CZYM JEST DAZN?

Jesteśmy DAZN – łączymy kibiców na całym świecie i dzielimy ich pasję do sportu, umożliwiamy przeżywanie emocji w dowolnym czasie i miejscu. Podejmujemy wyzwania, które kształtują przyszłość transmisji sportowych i rewolucjonizujemy branżę.

Nigdy nie stoimy w miejscu i nie poddajemy się ograniczeniom. Jesteśmy ambitni, chcemy wywierać wpływ i zawsze biec do przodu. Jesteśmy twórczy i staramy się być coraz lepsi w tym, co robimy. Działamy z pasją i odwagą, ponieważ zależy nam, żeby osiągać coraz lepsze wyniki. Uzyskujemy więcej jako zespół, dlatego wspieramy siebie nawzajem.

Jesteśmy domem dla największej na świecie, najszybciej rozwijającej się usługi sportowej transmisji strumieniowej. Dla milionów naszych użytkowników oferujemy możliwość oglądania na żywo i na żądanie ponad 40 różnych dyscyplin sportowych, z ponad 300 różnych lig w ponad 200 krajach.

Razem tworzymy globalną społeczność zatrudniając 2800 pracowników w ponad 24 krajach. W Katowicach znajduje się jedno z naszych największych europejskich biur. W działach Technology, Product i Finance pracuje u nas prawie 300 osób. Współtworzymy zarówno frontend, jak i backend naszego serwisu, w oparciu o m.in. JavaScript i Node.js. Mamy tu również zespoły rozwijające mobilne wersje naszej aplikacji na platformy Android i iOS oraz zespoły finansowo – księgowe.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jakich technologii używamy?

 • JavaScript
 • Node.js
 • React.js
 • iOS (Swift, RxSwift)
 • Android (Kotlin, RxJava)
 • Brightscript

DAZN Poland to nie tylko świat programowania. W Katowicach zlokalizowane jest nasze centrum usług wspólnych, które odpowiada za obsługę finansowo-księgową wszystkich oddziałów DAZN na świecie. Prowadzimy procesy takie jak:

 • Accounts Payable
 • Accounts Receivable
 • General Ledger
 • Reporting
 • TAX
 • Treasury

Będąc częścią naszego centrum finansowego masz okazję pracować przy produkcie z obszarów media i sportu, na bieżąco konktaktujesz się w języku angielskim. W zależności od wyznaczonych obowiązków: analizujesz rynek pod kątem raportów z segmentu media, prowadzisz analizę kosztów regionalnych i centralnych lub analizę przychodów, raportujesz i kontrolujesz roczne oraz miesięczne sprawozdania, wykonujesz raporty na potrzeby listy płac.

DLACZEGO MY?

Cenisz sobie zdobywanie nowych umiejętności i możliwość nauki od najlepszych, a dodatkowo zależy Ci na elastyczności i dobrej atmosferze? DAZN to strzał w dziesiątkę!

Jesteśmy firmą, która daje możliwość rozwoju poprzez korzystanie z najnowszych technologii i pracę w metodyce Scrum. Dbamy o komfort pracy i wierzymy, że zaangażowani pracownicy zadowoleni ze swojej pracy są dla nas najcenniejszą wartością.

Tomasz Bochenek – Software Engineering Manager:

“W DAZN pracujemy and własną aplikacją używaną przez miliony ludzi na całym świecie. Oprócz projektu, wyjątkowa jest dla mnie świetna atmosfera i bliskie relacje w zespole, nawet w dobie pracy online.”

Natalia Jarawka – Senior Product Manager:

„DAZN na pewno różni się od innych miejsc, w których pracowałam tym, że jest to międzynarodowy projekt. Codziennie mam możliwość pracy z osobami nie tylko z Londynu, ale też na przykład z Japonii, z Brazylii, ze Stanów Zjednoczonych. Ponadto w świecie sportu jest to jedyny projekt, któremu udało się z sukcesem streamingować sport przez internet.”

Piotr Jaromin – Senior Software Engineer

“DAZN jest firmą, która zachęca do nauki i innowacji. Dzięki ogromnej skali naszej platformy mam okazję uczyć się codziennie czegoś nowego i pokonywać wyzwania, których nie spotkałbym nigdzie indziej.”

Kasia Vital – Financial Services Manager:

„Praca w finansach może się wydawać monotonna, natomiast w DAZN zdecydowanie tak nie jest. Codziennie mamy nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć, pracujemy w grupie i wspólnie rozwiązujemy problemy i podejmujemy decyzje, które wyjście jest dla nas najlepsze.”

Ostatnie wpisy dla DAZN Poland