Dane kontaktowe

DAZN Poland

A4 Bussines Park (środkowa wieża),
ul. Francuska 44
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

media.dazn.com

NIP: 9542727329

KIM JESTESMY?

Programujemy dla sportu!

Jesteśmy wiodącą grupą dostarczającą przekaz medialny i informacje sportowe w wersji cyfrowej dla milionów użytkowników. Posiadamy 26 oddziałów na całym świecie, a nasze biuro w Katowicach jest głównym centrum deweloperskim i finansowym.

Od 2011 roku katowicki oddział stale się rozwija, oferując ambitne projekty, możliwość pracy nad strategicznymi dla grupy produktami oraz świetną atmosferę. Tworzymy innowacyjny produkt DAZN, który udostępnia milionom użytkowników streaming wydarzeń sportowych czołowych dyscyplin. Współpracujemy z WTA, NFL, FIBA, NBA, Premier League, J.League czy BBC

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Pracując w DAZN bierzesz udział w tworzeniu naszych autorskich produktów, przez co możesz stale śledzić ich rozwój. Tworzymy produkty takie jak Goal.com, Goal News, Sporting News oraz Spox. Tworzymy również innowacyjny produkt DAZN, który udostępnia milionom użytkowników na całym świecie streaming wydarzeń sportowych czołowych dyscyplin. Współpracujemy z WTA, NFL, FIBA, NBA, Premier League, J.League czy BBC.

Jakich technologii używamy?

  • JVM (Java, Groovy, Scala, Kotlin)
  • Node.js
  • .NET
  • PHP
  • Python
  • Android
  • iOS (Swift)
  • JavaScript (Angular, React.js)

DLACZEGO MY?

Cenisz sobie zdobywanie nowych umiejętności i możliwość nauki od najlepszych, a dodatkowo zależy Ci na elastyczności i dobrej atmosferze? Dobrze trafiłeś.

Jesteśmy firmą, która daje możliwość samorozwoju poprzez korzystanie z najnowszych technologii i pracę w metodologii Scrum. Dbamy o komfort pracy i wierzymy, że zaangażowani pracownicy zadowoleni ze swojej pracy są najcenniejszym zasobem firmy.

Agnieszka - Recruiter

“Do zaaplikowania do DAZN skłoniło mnie przede wszystkim to, że usłyszałam bardzo dobre opinie od swoich znajomych. Do ostatecznego przyjęcia oferty skłoniło mnie to, że miałam poczucie, że będę pracować z ekspertami.”

Kasia – Financial Services Manager

„Praca w finansach może się wydawać monotonna, natomiast w DAZN zdecydowanie tak nie jest. Codziennie mamy nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć, pracujemy w grupie i wspólnie rozwiązujemy problemy i podejmujemy decyzje, które rozwiązanie jest dla nas najlepsze.”

Natalia – Senior Product Manager

„DAZN na pewno różni się od innych miejsc, w których pracowałam tym, że jest to międzynarodowy projekt. Codziennie mam możliwość pracy z osobami nie tylko z Londynu, ale też na przykład z Japonii, z Brazylii, ze Stanów Zjednoczonych. Ponadto w świecie sportu jest to jedyny projekt, któremu udało się z sukcesem streamingować sport przez internet.”

Paweł – Software Developement Team Leader

“Wizja, którą mi nakreślono, zanim tutaj dołączyłem i plany, które mi przedstawiono na DAZN, były niesamowite. Istnieje spora szansa, że nawet w najbliższej przyszłości będziemy produktem, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie oglądają sport. Jest to dla nas ogromna szansa być częścią projektu, który można nazwać rewolucją.”

Ostatnie wpisy dla DAZN Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)