Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DAZN Poland

Face2Face Business Campus
ul. Żelazna 4
40-851 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

careers.dazn.com

NIP: 9542727329

CZYM JEST DAZN?

Jesteśmy DAZN. Zmieniamy zasady gry, jesteśmy innowatorami i pionierami. Razem – uosabiamy ambicję.

Z nami pozostawisz swój ślad kształtując przyszłość transmisji sportowych. Przekraczamy granice i robimy rzeczy, których nikt wcześniej nie robił, dając kibicom i klientom dostęp do sportu w dowolnym czasie i miejscu. Poprzez światowej klasy technologię przekształcamy sport, rewolucjonizujemy branżę i nie zamierzamy się zatrzymywać.

Jesteśmy globalną społecznością, w której każda opinia i każdy pomysł może wywrzeć istotny wpływ. Zatrudniając 2800 pracowników w ponad 24 krajach jesteśmy domem dla największej na świecie, najszybciej rozwijającej się usługi sportowej transmisji strumieniowej, a także niektórych najpopularniejszych stron sportowych, w tym Goal, Sporting News i Spox.com.

Naszą dewizą jest nieograniczona ambicja – nigdy nie spoczywamy na laurach, jesteśmy zawsze zdeterminowani i zawsze chcemy więcej dla naszych klientów. Rozwijamy się szybko i już wywarliśmy duży wpływ na transmisje sportowe, a to dopiero początek. Tak wiele możemy zrobić. Praca z nami jest ekscytująca, budująca i prawdziwie globalna.

Jeśli jesteś osobą ambitną, pomysłową, pełną pasji, odważną i wspierającą, to będziesz odnosić sukcesy w DAZN.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jakich technologii używamy?

 • JavaScript
 • Node.js
 • iOS (Swift)
 • Android
 • Python
 • JVM (Java, Groovy, Scala, Kotlin)
 • PHP
 • Brightscript

DAZN Poland to nie tylko świat programowania. W Katowicach zlokalizowane jest nasze centrum usług wspólnych, które odpowiada za obsługę finansowo-księgową wszystkich oddziałów DAZN na świecie. Prowadzimy procesy takie jak:

 • Accounts Payable
 • Accounts Receivable
 • General Ledger
 • Reporting
 • TAX
 • Treasury

Będąc częścią naszego centrum finansowego masz okazję pracować przy produkcie z obszarów media i sportu, na bieżąco konktaktujesz się w języku angielskim. W zależności od wyznaczonych obowiązków: analizujesz rynek pod kątem raportów z segmentu media, prowadzisz analizę kosztów regionalnych i centralnych lub analizę przychodów, raportujesz i kontrolujesz roczne oraz miesięczne sprawozdania, wykonujesz raporty na potrzeby listy płac.

DLACZEGO MY?

Cenisz sobie zdobywanie nowych umiejętności i możliwość nauki od najlepszych, a dodatkowo zależy Ci na elastyczności i dobrej atmosferze? DAZN to strzał w dziesiątkę!

Jesteśmy firmą, która daje możliwość rozwoju poprzez korzystanie z najnowszych technologii i pracę w metodyce Scrum. Dbamy o komfort pracy i wierzymy, że zaangażowani pracownicy zadowoleni ze swojej pracy są dla nas najcenniejszą wartością.

Paweł Nabiałkowski – Software Development Team Leader:

„Wizja, którą mi nakreślono, zanim tutaj dołączyłem i plany, które mi przedstawiono w DAZN, były niesamowite. Istnieje spora szansa, że nawet w najbliższej przyszłości będziemy produktem, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki ludzie oglądają sport. Jest to dla nas ogromna szansa, aby być częścią projektu, który można nazwać rewolucją.”

Natalia Jarawka – Senior Product Manager:

„DAZN na pewno różni się od innych miejsc, w których pracowałam tym, że jest to międzynarodowy projekt. Codziennie mam możliwość pracy z osobami nie tylko z Londynu, ale też na przykład z Japonii, z Brazylii, ze Stanów Zjednoczonych. Ponadto w świecie sportu jest to jedyny projekt, któremu udało się z sukcesem streamingować sport przez internet.”

Kasia Krawczyk – Financial Services Manager:

„Praca w finansach może się wydawać monotonna, natomiast w DAZN zdecydowanie tak nie jest. Codziennie mamy nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć, pracujemy w grupie i wspólnie rozwiązujemy problemy i podejmujemy decyzje, które wyjście jest dla nas najlepsze.”

Ostatnie wpisy dla DAZN Poland