Dane kontaktowe

DAZN

Francuska 34
ul. Francuska 44
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 889 82 02
[email protected]

NIP: 9542727329

KIM JESTESMY?

Programujemy dla sportu!
Jesteśmy wiodącą grupą dostarczającą przekaz medialny i informacje sportowe w wersji cyfrowej dla milionów użytkowników. Zbieramy, przetwarzamy i dostarczamy dane – relacje online, komentarze, statystyki – z największych wydarzeń sportowych. Posiadamy 26 oddziałów na świecie, a nasze biuro w Katowicach jest głównym centrum deweloperskim i finansowym. Katowicki oddział stale się rozwija, oferując swoim pracownikom ambitne projekty, możliwość rozwijania strategicznych dla grupy produktów oraz świetną atmosferę i możliwości rozwoju. Aktualnie tworzymy ponad 13 produktów i rewolucjonizujemy światowy rynek transmisji sportowych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Pracując w DAZN bierzesz udział w tworzeniu naszych autorskich produktów, przez co możesz stale śledzić ich rozwój. Tworzymy produkty takie jak Goal.com, Goal News, Opta, OptaPro, Sporting News oraz Spox. Tworzymy innowacyjny produkt DAZN, który udostępnia milionom użytkowników streaming wydarzeń sportowych czołowych dyscyplin. Współpracujemy z WTA, NFL, FIBA, NBA, Premier League, J.League czy BBC.

DLACZEGO MY?

Cenisz sobie zdobywanie nowych umiejętności i możliwość nauki od najlepszych, a dodatkowo zależy Ci na elastyczności i dobrej atmosferze? Dobrze trafiłeś.
Jesteśmy firmą, która daje możliwość samorozwoju poprzez korzystanie z najnowszych technologii i pracę w metodologii Scrum. Dbamy o komfort pracy i wierzymy, że zaangażowani pracownicy zadowoleni ze swojej pracy są najcenniejszym zasobem firmy.
Nie wierzysz? Posłuchaj opinii zawodników performowej drużyny:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)