Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DataConsult S.A.

Marcika 14C
30-443 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

dataconsult.pl

NIP: 9542506692

Kim Jesteśmy

DataConsult jest czołowym polskim producentem Systemów WMS. Naszą pasją jest logistyka. Optymalizujemy procesy logistyczne naszych klientów, pomagamy im osiągnąć przewagę konkurencyjną i zredukować koszty logistyczne. W naszych działaniach dążymy do poprawienia wyników biznesowych klientów poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych produktów i usług logistycznych. Innowacje w logistyce to nasza codzienność.

Kariera

W DataConsult łączymy najnowsze technologie z przyjaznym, dynamicznym środowiskiem pracy. Nasi pracownicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w zakresie m.in. programowania, testowania, administracji systemów, administracji baz danych oraz analizy danych oraz oczywiście wiedzę logistyczną. Pracując w naszych zespołach projektowych będziesz uczestniczyć w tworzeniu najnowocześniejszych systemów IT oraz wspierać naszych klientów w zakresie specjalistycznych rozwiązań logistycznych.

Zespół

Nasi pracownicy to kilkadziesiąt osób z pozytywnym nastawieniem do świata. Cenimy zarówno wysokie kompetencje jak poczucie humoru oraz ciekawe pasje, którymi się nawzajem zarażamy. Programujemy, chodzimy po górach, śpiewamy, biegamy, podróżujemy. Jeździmy na wyjazdy integracyjne. Wszystko to w przyjacielskiej atmosferze. Szukasz miejsca do którego będzie chciało Ci się co rano przychodzić, gdzie będziesz mógł się rozwijać zawodowo i poznasz ciekawych ludzi? Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj lub napisz do nas jaką wartość Twoim zdaniem mógłbyś wnieść do naszego zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)