Dane kontaktowe

DARLOG Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Pokrzywno 16A
61-315 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 517 259 335
[email protected]

www.darlog.pl

NIP: 7831712899

DARLOG – WSZYSTKO DO MAGAZYNU

Jesteśmy jednym z liderów kompleksowego wyposażenia i obsługi magazynów. Proponujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta.

Projektujemy, doradzamy, modernizujemy, przeprowadzamy w nowe lokalizacje i urządzamy hale magazynowe. Sprzedajemy części zamienne i pozostałe wyposażenie magazynów. Dbamy o poprawę bezpieczeństwa w magazynach wykonując przeglądy eksperckie, serwisy regałów wszystkich producentów i oferując elementy do ich zabezpieczenia. Prowadzimy szkolenia z tematyki magazynowej. Podstawą wszystkich działań jest funkcjonalność i bezpieczeństwo w magazynach naszych klientów. Nasze produkty i usługi są dostępne zarówno w wersjach standardowych jak i dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów.

Mamy ponad 23 lata doświadczenia w branży. Posiadamy zespół specjalistów, który gwarantuje rzetelne rozwiązania wszelkich problemów w magazynie. W naszym zespole mamy inspektorów, którzy działają niezależnie na terenie całej Polski. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem, wspólnie z sukcesem realizujemy najbardziej wymagające projekty.

Poznaj niektóre z naszych usług.

PRZEGLĄDY REGAŁÓW

Jako niezależni eksperci wykonujemy bieżące i eksperckie przeglądy regałów poprzez zespół doświadczonych inspektorów. Na zlecenie naszych klientów dokonujemy w ich imieniu również odbiorów technicznych nowych instalacji regałowych. Posiadamy specjalistyczne narzędzia do pomiaru i klasyfikacji uszkodzeń. Jako nieliczni na rynku wykonujemy szkic rozmieszczenia regałów wraz z zaznaczeniem miejsc uszkodzonych elementów.  

SERWIS REGAŁÓW

Wykonujemy serwis regałów poprzez wymianę uszkodzonych elementów na nowe. Do naprawy wykorzystujemy części zamienne z zasobów klienta lub sami je dostarczamy. Oferujemy części zamienne do regałów większości producentów. Jako jedyni w Polsce naprawiamy słupy regałowe unikalną metodą ROS, która umożliwia naprawę bez konieczności zdejmowania palet z regału. Serwisy wykonujemy poprzez profesjonalne ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem. Większość prac nadzorowana jest przez nasz zespół techniczny, który dba o rzetelne i prawidłowe wykonanie prac.

DLACZEGO MY? 😊

W DARLOG dbamy o dobre relacje i atmosferę z pracownikami, tak aby każdy z nich czuł się bezpiecznie i komfortowo. Razem tworzymy zgrany i wspierający się zespół profesjonalistów.

Szukamy ludzi, którzy tak samo jak my z pasją i zaangażowaniem pomogą nam budować dalszą ścieżkę rozwoju naszej firmy. Jesteśmy otwarci na innowacje, starając się podążać za najnowszymi trendami rynkowymi.

Szukasz ciekawej, ambitnej pracy w sektorze wyposażenia i obsługi magazynów ?

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyznawania i projekty – dołącz do nas !

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)