Dane kontaktowe

Danwood S.A.

Brańska 132
17-100 Bielsk Podlaski
podlaskie, Polska

www.danwood.pl

NIP: 5431868964

Poznaj nas

Jesteśmy największym producentem domów gotowych w Polsce. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim, Białymstoku (stolicy województwa podlaskiego) oraz w przedstawicielstwach w Niemczech oraz Austrii. Co roku zatrudniamy kilkudziesięciu inżynierów, głównie ze znajomością języka niemieckiego. Ponadto oferujemy pracę w obszarach tj.: finanse, kadry, logistyka, spedycja.

Od kilkunastu lat działamy poza granicami kraju, a domy marki DAN-WOOD HOUSE są znane w całej Europie. Obecnie większość naszej produkcji kierujemy na eksport do państw Unii Europejskiej. W wybudowanych przez nas domach mieszkają głównie Niemcy, Austriacy, Brytyjczycy oraz Irlandczycy, a także Szwajcarzy, Duńczycy, Włosi, Francuzi i oczywiście Polacy.

Ponadto, inwestujemy w rozwój pracowników – prowadzimy własne projekty rozwojowe, a także  współpracujemy z instytutami naukowymi, biurami inżynierskimi w kraju i za granicą. We współpracy z Politechniką Białostocką otworzyliśmy nowy kierunek studiów dla inżynierów budownictwa - Podyplomowe Studia Menedżerskie. Angażujemy się także we współpracę z okolicznymi szkołami zawodowymi, gdzie co roku zatrudniamy kilkudziesięciu absolwentów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wyznaczamy trendy, wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Jeżeli masz otwartą głowę, moc pomysłów i odwagę by wyznaczać nowe standardy w budownictwie, właśnie Ciebie szukamy.

Rozpoczynasz karierę? – nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś dołączył do Naszego zespołu. Stawiamy na osobowość i entuzjazm przy realizowaniu zadań.

Jesteś doświadczonym specjalistą? – zapraszamy do  współpracy, cenimy doświadczenie i wiedzę,
a zarazem dajemy nowe możliwości rozwoju. 

Dołączając do Nas możesz liczyć na: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzeń, dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę w doświadczonym zespole.

Etapy rekrutacji

I etap – nadesłanie aplikacji

II etap – weryfikacja CV oraz zaproszenie Kandydatów na rozmowę

III etap – spotkanie z przedstawicielem Działu HR

IV etap – rozmowa z przyszłym zwierzchnikiem

V etap – informacja zwrotna o rezultacie rozmów

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)