Dane kontaktowe

DANONE

Danone sp. z o.o., Centra Usług Biznesowych (DBS) oraz ITCC EMEA
Redutowa 9/34
01-103 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.danone.pl/kariera-w-danone

NIP: 5270204471

Pozostałe lokalizacje:

Nutricia Polska sp. z o.o., Żywiec Zdrój sp. z o.o.

Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa

DLACZEGO DANONE JEST DLA CIEBIE?

Poczucie misji, chęć robienia czegoś więcej, bycie częścią społeczności, samorealizacja i rozwój.

Takie wartości towarzyszą wielu młodym ludziom, którzy zdobywają pierwsze doświadczenia na rynku pracy. Dla nas te wartości również są ważne. Dołączając do naszego zespołu, stajesz się liderem odpowiedzialnym nie tylko za ambitne projekty biznesowe, ale również możesz włączać się w działania społeczne. Twój przyszły przełożony zaoferuje Ci jasny plan rozwoju, mając na uwadze, że studia są dla Ciebie ważne. Staniesz się ważnym ogniwem zespołu współtworzonego przez młodych.

Wybierz ścieżkę dopasowaną do Ciebie. Wiemy, że każdy etap studiów jest inny, a razem z nim zmieniają się Twoje potrzeby i możliwości. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz cztery programy, każdy dopasowany do innego etapu studiów.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Przekonaj się, który program jest dla Ciebie!

PROGRAM MENEDŻERSKI SURF DANONE: realizuj strategiczne projekty biznesowe i przygotuj się do roli menedżera! (https://danone.pl/program-menedzerski-surf-danone/)

  • cały etat
  • 2 lata
  • 3 rotacje

PROGRAM STAŻOWY DAN One: Rozwijaj się poprzez samodzielną realizację projektów! (https://danone.pl/program-stazowy-dan-one/)

  • cały etat
  • 12 miesięcy
  • 1 obszar

PROGRAM PRAKTYK DAN start: Zdobywaj pierwsze doświadczenie! (https://danone.pl/program-praktyk-dan-start/)

  • umowa zlecenie
  • dopasuj praktyki do zajęć

PROGRAM AMBASADOR DANONE: Reprezentuj DANONE na swojej uczelni! (https://danone.pl/program-ambasadorski-danone/)

  • realizuj zadania w wolnym czasie
  • 1 rok akademicki

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (27)