Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Danfoss

Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
mazowieckie, Polska

www.danfoss.pl/home

NIP: 5860005844

Kim jesteśmy?

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Oferowane produkty i usługi są wykorzystywane w takich obszarach jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. Tradycja tworzenia przez Danfoss innowacyjnych technologii sięga 1933 roku. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 25 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli. Więcej informacji na temat Danfoss można znaleźć na stronie www.danfoss.com 

W Polsce znajduje się 6 zakładów produkcyjnych Danfoss: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Działają w obszarze Ogrzewnictwa, Chłodnictwai Napędów Elektrycznych oraz Power Solutions. Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób. Więcej na stronie www.danfoss.pl

KOGO I JAK SZUKAMY?

Nasz proces rekrutacji jest w pełni transparentny i efektywny. Po otrzymaniu Twojej aplikacji rozpatrywana jest ona przez rekrutera. Sprawdza on dopasowanie Twojego profilu zawodowego do oferowanego stanowiska według ściśle określonych w ogłoszeniu kryteriów.

W celu uzupełnienia brakujących, a potrzebnych, informacji kontaktuje się z Tobą i przeprowadza krótką rozmowę telefoniczną. Jeżeli Twój profil i kompetencje odpowiadają wymaganiom stanowiska, Twoja aplikacja zostanie przekazana kierownikowi danego obszaru i po jego akceptacji zaprosimy Ciebie na spotkanie.

Podczas spotkania przedstawimy Ci naszą firmę, stanowisko, sprawdzimy Twoje doświadczenia zawodowe, oczekiwania i motywację do zmiany pracy. Będzie też czas dla Ciebie na zadawanie pytań dot. naszej oferty.

W przeciągu dwóch tygodni otrzymasz informację z ofertą pracy lub podziękowanie za udział w procesie rekrutacji.

Bardzo ważna jest dla nas Twoja opinia, dlatego każdy z kandydatów biorących udział w rozmowach rekrutacyjnych otrzymuje od nas ankietę satysfakcji z prośbą o feedback. Pomaga nam to usprawnić proces rekrutacji.

Wskazówka: Ważne, aby Twoje podanie i CV w możliwie jak największym stopniu odpowiadały stanowisku, o które się ubiegasz, a także aby dokładnie wypełnić formularz zgłoszeniowy online.

CO OFERUJEMY?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze zarządzania,
  • Bardzo dobre wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: pełna prywatna opieka medyczna, plan emerytalny, ubezpieczenie na życie, dostęp do kart sportowych oraz wiele innych,
  • Przyjazną atmosferę współpracy, szacunku i zaufania.