Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CUK Ubezpieczenia

Grudziądzka 107
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.cuk.pl

NIP: 9562047158

CUK Ubezpieczenia, to multiagencja, która od 18 lat tworzy nowy, Przyjazny Świat Ubezpieczeń. Szeroka oferta i sposób w jaki prowadzimy nasze działania sprawia, że nieustannie jesteśmy liderem branży. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku.
W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje oraz nabywanie nowych umiejętności.

Kariera

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że nieustannie szukamy osób, które chcą otworzyć się na nową karierę w branży ubezpieczeniowej. W naszej organizacji mamy miejsce dla osób o różnych kompetencjach. U nas możesz rozwijać się w ramach stanowiska Doradcy Klienta, Telefonicznego Doradcy Klienta ale także możesz podjąć pracę w odpowiadających Twoim kompetencjom Działach w Centrali naszej firmy w Toruniu. Każdemu kandydatowi gwarantujemy przyjazny proces rekrutacji.

Współpraca

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym lub szukasz pomysłu na dochodowy biznes CUK jest doskonałą propozycją. Posiadamy 4 modele współpracy, które dopasujesz do swojego doświadczenia zawodowego i oczekiwań: Placówka Franczyzowa, Punkt Partnerski lub Punkt Partnerski Premium, Niezależny Doradca, GoCUK.

Naszym partnerom dostarczamy nowoczesne narzędzia pracy:

  • WebCUK porównywanie ofert, sprzedaż, treściowanie w jednym miejscu
  • Kompleksowa i zautomatyzowana komunikacja posprzedażowa z klientem
  • Wsparcie merytoryczne od ekspertów ubezpieczeniowych w ciągu dnia pracy
  • Kalkulator ubezpieczeń na życie
  • Do dyspozycji konsultacje z działem ubezpieczeń dla firm, marketingu, HR

Przyjazny świat ubezpieczeń

Codziennie Tworzymy Przyjazny Świat Ubezpieczeń w oparciu o nasze najważniejsze wartości: profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność. Pierwsza z naszych wartości przejawia się w ciągłym zdobywaniu wiedzy i umiejętnym jej wykorzystywaniu. Partnerstwo, to przede wszystkim otwartość i zaufanie, które budują dobrą współpracę. Innowacyjność, to przede wszystkim wdrażanie nowych rozwiązań, co prowadzi do zapewnienia wysokiej jakości naszych usług i satysfakcji klientów.

Ostatnie wpisy dla CUK Ubezpieczenia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (67)