Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CUK Ubezpieczenia

Grudziądzka 107
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.cuk.pl

NIP: 9562047158

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 19 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 330 Placówek własnych i franczyzowych, 300 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Kariera

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że nieustannie szukamy osób, które chcą otworzyć się na nową karierę w branży ubezpieczeniowej. W naszej organizacji mamy miejsce dla osób o różnych kompetencjach. U nas możesz rozwijać się w ramach stanowiska Doradcy Klienta, Telefonicznego Doradcy Klienta ale także możesz podjąć pracę w odpowiadających Twoim kompetencjom Działach w Centrali naszej firmy w Toruniu. Każdemu kandydatowi gwarantujemy przyjazny proces rekrutacji.

Współpraca

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym lub szukasz pomysłu na dochodowy biznes CUK jest doskonałą propozycją. Posiadamy 4 modele współpracy, które dopasujesz do swojego doświadczenia zawodowego i oczekiwań: Placówka Franczyzowa, Punkt Partnerski lub Punkt Partnerski Premium, Niezależny Doradca, GoCUK.

Naszym partnerom dostarczamy nowoczesne narzędzia pracy:

  • WebCUK porównywanie ofert, sprzedaż, treściowanie w jednym miejscu
  • Kompleksowa i zautomatyzowana komunikacja posprzedażowa z klientem
  • Wsparcie merytoryczne od ekspertów ubezpieczeniowych w ciągu dnia pracy
  • Kalkulator ubezpieczeń na życie
  • Do dyspozycji konsultacje z działem ubezpieczeń dla firm, marketingu, HR

Przyjazny świat ubezpieczeń

Codziennie Tworzymy Przyjazny Świat Ubezpieczeń w oparciu o nasze najważniejsze wartości: profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność. Pierwsza z naszych wartości przejawia się w ciągłym zdobywaniu wiedzy i umiejętnym jej wykorzystywaniu. Partnerstwo, to przede wszystkim otwartość i zaufanie, które budują dobrą współpracę. Innowacyjność, to przede wszystkim wdrażanie nowych rozwiązań, co prowadzi do zapewnienia wysokiej jakości naszych usług i satysfakcji klientów.

Ostatnie wpisy dla CUK Ubezpieczenia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (423)