Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Storrady Świętosławy 1B
71-602 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 789 185 088
[email protected]

www.cs-polska.com

Poznaj nas

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Adecco Group – oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH.

Nasza firma powstała w 2006 roku, od tego czasu systematycznie rozwija się i rośnie, zatrudniając obecnie ponad 400 pracowników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi koncernami. Do naszych Klientów należą m.in. wiodące niemieckie przedsiębiorstwa z branży energetycznej, bankowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej oraz e-commerce.

Naszym Kontrahentom oferujemy kompleksowe usługi w branży Business Process Outsourcing. Specjalizujemy się w obsłudze procesów Backoffice i obsłudze klienta, wspieramy jednak również inne procesy biznesowe.

Zaletą CSP jest różnorodność branż i projektów, które realizujemy oraz wysokie kompetencje naszych pracowników w obszarach analizy i optymalizacji procesów. Doświadczona kadra, a także elastyczność i dostęp do nowoczesnych narzędzi systemowych gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

APLIKUJ!

Na naszej stronie internetowej znajdują się wszystkie aktualne ogłoszenia rekrutacyjne. Wybierz stanowisko, które Cię interesuje i prześlij nam Twoje CV.

ROZMOWA TELEFONICZNA

Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy sprawdzimy znajomość języka niemieckiego. Jeśli będzie wystarczająca to zaprosimy Cię na spotkanie.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Rozmowę rekrutacyjną prowadzi pracownik działu HR, zwykle obecny jest na niej również Projektmanager. Celem spotkania jest poznanie się. Na rozmowie pojawią się pytania w języku niemieckim.

FEEDBACK

O wynikach rekrutacji poinformujemy Cię w ciągu 2 tygodni od daty spotkania rekrutacyjnego. Oddzwaniamy ZAWSZE - niezależnie od wyniku rozmowy.

BENEFITY

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do sportu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premia roczna
  • Nagrody jubileuszowe
  • Imprezy integracyjne
  • Sezonowe niespodzianki
  • Nowoczesne biuro
  • Pyszna kawa

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)