Dane kontaktowe

CRYSTAL Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 30
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.splendoor.pl

O nas

Firma Crystal Sp. z o.o. jest znanym producentem oraz eksporterem drzwi stalowych, aluminiowych i stolarki PCV. Kultywujemy wartości firmy rodzinnej. Od samego początku Crystal Sp. z o. o. jest zarządzana przez tych samych właścicieli, którzy kładą duży nacisk nie tylko na wysoką jakość oferowanych produktów, ale także na odpowiedni wizerunek firmy w oczach Klientów, Kontrahentów i Pracowników.

Projektujemy i produkujemy drzwi i okna pod markami SplenDoor oraz InvesDoor. Za każdą marką kryją się konkretne rozwiązania, dopasowane do kontrahenta. Nieustannie doskonalimy technologię, opracowujemy nowe modele, aby stworzyć drzwi i okna, które będą spełniały założenia domu energooszczędnego – pasywnego, będą gwarantowały wysokie standardy bezpieczeństwa i nowoczesne funkcjonalności.

Obecnie produkujemy drzwi o przenikalność ciepła Ud = 0,79 W/m2K, a także modele otwierane za pomocą linii papilarnych lub aplikacji w telefonie. Aby nasze drzwi były niezawodne i satysfakcjonowały klienta, wszystkie produkty poddawane są bardzo surowym testom laboratoryjnym pod względem jakości, termoizolacji, izolacji akustycznej, działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale również pod względem antywłamaniowości.

Co cenią nasi Pracownicy?

  • Dobre warunki zatrudnienia i pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnej, polskiej firmie
  • Fajną atmosferę

Gdzie możesz się realizować?

Dział Obsługi Klienta - zajmuje się budowaniem relacji z klientami oraz obsługą ich zamówień. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość obsługi oraz o terminowość składanych zamówień. Nasze produkty dostarczamy zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny, dlatego oprócz umiejętności interpersonalnych, ważna jest również, przy obsłudze rynków zagranicznych, znajomość języków obcych. Do Działu Obsługi Klienta zatrudniamy specjalistów ds. obsługi klienta oraz koordynatorów.

Dział Sprzedaż – prowadzone przez nas działania handlowe skierowane są nie tylko na rynek rodzimy, ale również na rynki zagraniczne. Obsługujemy duże sieci marketów z branży DIY, jak również współpracujemy z detalicznymi punktami sprzedaży, gdzie oferujemy produkty dostosowane do indywidulanych potrzeb klienta. Nasi Klienci otrzymują produkty nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort życia. Posiadamy dedykowany dział, który zajmuje się obsługą projektów inwestycyjnych, oferując zarówno stolarkę okienną, jak i drzwiową. Do zespołu sprzedaży zatrudniamy pracowników w całej Polsce.

Dział Eksportu – nasze produkty trafiają do klientów z wielu  państw Europy i  innych kontynentów. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkt precyzyjnie dopasowany do danego  rynku  ale też profesjonalne doradztwo. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami w trakcie całego procesu sprzedażowego, począwszy od oferty poprzez sprzedaż do dostawy i obsługi posprzedażowej. W tym dziale zatrudniamy osoby pracujące w  biurze oraz pracujące w terenie, które bezpośrednio docierają do klientów. Rekrutujemy specjalistów ds. eksportu, przedstawicieli handlowych, serwisantów .

Dział Marketingu –  odpowiada za: realizację projektów graficznych i współpracę z drukarniami, kreowanie pożądanego wizerunku naszej firmy w mediach, administrowanie stron internetowych, realizacje foto-wideo, wspieranie sprzedaży i eksportu. Kandydat na stanowisko w dziale marketingu powinien biegle obsługiwać programy graficzne Adobe, posiadać doświadczenie w moderowaniu witryn na systemie WordPress i w marketingu internetowym.    

Dział Logistyki – odpowiada m.in. za planowanie produkcji, optymalizację stanów magazynowych, składanie zamówień, negocjowanie warunków handlowych, terminową realizację zleceń, kontrolę ilościową i wartościową magazynu, utrzymanie dobrych realizacji z dostawcami. Idealnego pracownika działu oprócz wiedzy z zakresu logistyki powinny cechować kompetencje miękkie oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Dział Produkcji – dba o terminową realizację zamówień. Zatrudniamy tu m.in. monterów, operatorów maszyn, wózków widłowych, szklarzy. Hala produkcyjna drzwi znajduje się w Toruniu przy siedzibie głównej firmy a produkcja okien nieopodal w Łubinace. Posiadamy nowoczesny park maszynowy. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Pracowników.  

Dział Kontroli Jakości – codziennie nadzoruje pracę działu produkcji, dba o to, aby nasze produkty utrzymywały wysoką jakość. Pracownicy tego działku nadzorują i weryfikują dokumentacji systemów zarządzania jakością, sporządzają raporty i zestawienia, zarządzają i aktualizują dokumentację technologiczną, wnoszą propozycje zmian w celu podnoszenia funkcjonalności i jakości produktów, dbają o prawidłowe wykorzystanie powierzonych przyrządów i narzędzi, przestrzeganie przepisów BHP.

Dział Księgowości i Kadr pracownicy działu księgowości są jednymi z kluczowych pracowników w naszej firmie. To od ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności zależy często sukces i stabilność finansowa przedsiębiorstwa. Nasz dział składa się ze specjalistów z zakresu zarówno księgowo-finansowego jak również personalnego.  Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, sumienne i dobrze zorganizowane. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji i aktualizowanie wiedzy naszych pracowników umożliwiając im uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach. Tworzymy zgrany zespół zarówno w godzinach pracy jak i po jej zakończeniu.

Magazyny
Firma Crystal posiada kilka magazynów. Stany magazynowe pozwalają zachować płynność dostaw na rynek krajowy i zagraniczny. Największy nasz magazyn zlokalizowany jest w Przecznie niedaleko Torunia. Zatrudniamy tu magazynierów, operatorów wózka widłowego i pracowników biurowych, osoby skrupulatne i dobrze zorganizowane.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)