Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Crido Management Sp. z o.o.

ul. Towarowa 28
Generation Park Z
00-839 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 324 59 00
Fax: 22 324 59 0
[email protected]

NIP: 525-275-37-76

O Crido

Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomagamy rozwijać innowacyjną działalność. Dostarczamy firmom i ich właścicielom rozwiązania na miarę szybko zmieniającego się otoczenia biznesowego, prawnego oraz nowych wyzwań na poziomie lokalnym i globalnym. Znajdujemy sposoby, które pozwalają klientom – niezależnie od branży i skali działalności - bezpiecznie prowadzić i rozwijać biznes. Zapewniamy zarówno merytoryczne wsparcie na najwyższym poziomie, jak i cyfrowe rozwiązania wspierające prowadzenie bieżącej działalności.

Zaangażowanie i praca naszego ponad 290-osobowego zespołu zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat, jak i przez niezależne gremia. Ma to swoje odzwierciedlenie w rankingach doradców podatkowych i firm wspierających działalność B+R i innowacje, w których zajmujemy najwyższe pozycje.

Doradzamy, nie audytujemy. Dzięki przynależności do międzynarodowej sieci Taxand wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu również za granicą.

Jacy jesteśmy?

Na równi z wysoką jakością naszej pracy dbamy o dobrą atmosferę w zespole, dlatego też jesteśmy elastyczni i otwarci w codziennych relacjach, nie ulegając korporacyjnym schematom.

W Crido odkrywamy naturalne predyspozycje naszych pracowników i dostrzegamy ich talenty. Dzięki różnorodności projektów i braku hermetycznych podziałów mamy możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach dla największych polskich i międzynarodowych firm oraz stałego rozwoju zawodowego. Oferujemy im udział w licznych szkoleniach, współpracę z doświadczonymi doradcami oraz międzynarodowe kontakty na projektach prowadzonych w ramach sieci Taxand.

Kogo szukamy?

Skupiamy się na poszukiwaniu osób, dla których praca jest jednocześnie pasją, o otwartych umysłach, błyskotliwych i pracowitych. Nastawionych na ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, zdeterminowanych w dążeniu do celu, a przy tym zdolnych do współpracy oraz otwartych na dialog.

Chętnie widzimy w naszym zespole ludzi o szerokich horyzontach, którzy są w stanie wnieść do firmy dodatkową wartość.

Ostatnie wpisy dla Crido

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)