Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CRESTT sp. z o.o.

Tadeusza Rejtana 17
02-516 Warszawa

NIP: 5223089347

POZNAJ NAS

Jesteśmy polską firmą technologiczną, która od 4 lat dostarcza aplikacje, systemy i gotowe rozwiązania IT. Współpracujemy z dużymi firmami z branż: finanse, telekomunikacja, e-commerce, software house’y oraz ze startupami. Nasi klienci to zarówno polskie rosnące marki, jak i duże międzynarodowe korporacje.

CO ROBIMY

Specjalizujemy się w obszarze zaawansowanej analityki biznesowej, rozwoju aplikacji mobilnych i webowych, CRM oraz tworzeniu dedykowanych rozwiązań. Zrealizowaliśmy wiele projektów, które usprawniają procesy u naszych Klientów. Korzystamy z najnowszych technologii na rynku oraz jesteśmy partnerami z ich dostawcami: SAS, SalesForce, Oracle, Celonis, SAP.

Najbardziej jesteśmy jednak dumni z osób, które tworzą Crestt. To kilkaset wspaniałych specjalistów i specjalistek, którzy są naszą największą wartością. To osoby na różnym stopniu doświadczenia - zarówno doświadczeni liderzy i eksperci, jak i osoby na początku swojej drogi w IT. Doceniamy ich wkład w tworzenie Crestt. Spotykamy się nie tylko w biurze przy ekspresie do kawy, ale i podczas wydarzeń integracyjnych, webinarów, warsztatów o zdrowiu psychicznym czy wspólnej jodze online. Pracownicy mają wpływ na tematykę wydarzeń i sami zgłaszają się do ich prowadzenia.

NASZE AUTORSKIE PRODUKTY

  • Fleet BI https://www.fleetbi.pl/
  • Sequentia

PROCES REKRUTACYJNY

To, co najważniejsze dla Ciebie, jest najważniejsze też dla nas, dlatego proces rekrutacyjny jest transparentny i możliwie jak najszybszy. Na każdym jego etapie jesteś informowany(-a) o postępach. Przekazujemy decyzję nie tylko o pozytywnym, ale i o negatywnym zakończeniu rekrutacji, przy czym staramy się, by ostatnich było jak najmniej. Szukamy wśród aktualnych projektów miejsca na Twoje kwalifikacje oraz na ich dalszy rozwój.

BENEFITY

  • Program poleceń i bonus finansowy za polecenie znajomego
  • Stały kontakt z psychologiem, z którym porozmawiasz na temat satysfakcji z pracy w Crestt
  • Możliwość zmiany projektu
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz pakietu medycznego Medicover
  • Spotkania integracyjne
  • Webinary, podczas których możesz być uczestnikiem lub prowadzącym