Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CREDITEXPRESS INKASSO Poland Sp. z o.o.

Racławicka 2-4
53-146 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.creditexpress.com/pl

NIP: 8992462327

Kim jesteśmy

CREDITEXPRESS INKASSO Poland to zespół ludzi realizujących wspólnie misję, której istotą jest pomaganie naszym Kontrahentom odzyskać dobre relacje z ich Klientami. Oferujemy na rynku kompleksowe usługi zarządzania wierzytelnościami, od monitoringu płatności, przez windykację polubowną, aż po windykację sądowo – egzekucyjną.

Zarządzanie wierzytelnościami to czasochłonne procesy, wymagające znajomości prawa, psychologii oraz posiadania odpowiednio przygotowanych systemów IT, a także określonej infrastruktury. Pracownicy CREDITEXPRESS, dzięki 20-letniemu doświadczeniu, pomagają naszym Kontrahentom w odzyskaniu ich należności, w sposób możliwie prosty i wolny od ryzyka.

Gdzie jesteśmy

Grupa CREDITEXPRESS, której CREDITEXPRESS Inkasso Poland jest członkiem, powstała w 1999 roku. Grupa zatrudnia ponad 1500 osób w 5 krajach Europy Środkowo-Wschodniej:

  1. Chorwacja
  2. Polska
  3. Rumunia
  4. Serbia
  5. Ukraina

Właścicielem CREDITEXPRESS Group jest szwedzka grupa kapitałowa – SVEA EKONOMII.

WYRÓŻNIA NAS

  • stabilność i dynamika
  • tradycja i postęp
  • zasady przewodnie
  • odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy grupą ludzi, którzy w czasie wolnym realizują wspólne projekty mające na celu pomaganie innym. Potrafimy także urzeczywistniać swoje pasje oraz cieszyć się z drobnych przyjemności. Jeśli szukasz ludzi z energią i pasjami dołącz do nas.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)