Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o.

Icchoka Lejba Pereca 1
00-849 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.credit-suisse.com/careers

Credit Suisse oferuje swoim pracownikom możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i pracowniczego funduszu emerytalnego oraz platformy kafeteryjnej MyBenefit, której oferta obejmuje m. in. kartę sportową, bilety do kina oraz wiele propozycji rekreacyjnych i turystycznych, dopasowanych do osobistych preferencji pracownika. Firma zapewnia dostęp do szerokiej oferty szkoleń i kursów językowych, a także zniżek pracowniczych na różnego rodzaju produkty i usługi. 

Ponadto pracownicy Credit Suisse mają możliwość skorzystania z następujących świadczeń:

Szkolenia i doskonalenie umiejętności

Pracownicy to klucz do naszego sukcesu, dlatego ich rozwój jest naszym priorytetem. Credit Suisse zapewnia szeroki wachlarz szkoleń i możliwości rozwoju, w tym szkolenia biznesowe i produktowe, programy mentoringowe, oraz regularne sesje nakierowane na ocenę i podnoszenie kompetencji pracowników.

Program rekrutacji wewnętrznej „Internal Moblity”

Wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników oraz dążymy do tego, aby mieli oni możliwość poszerzania swoich kompetencji i zdobywania doświadczeń poprzez pracę na różnych stanowiskach i w różnych obszarach działalności banku. Oferujemy innowacyjne programy wpisujące się w kulturę mobilności banku. Jednym z nich jest „Internals First” – inicjatywa, która umożliwia naszym pracownikom zmianę stanowiska wewnątrz organizacji, otwierając często dynamiczne perspektywy ich rozwoju zawodowego i osobistego. W firmie działa również program polecania pracowników. Pracownik, który poleci osobę jako odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, a ta pomyślnie przejdzie okres próbny i zostanie zatrudniona, jest uprawniony do otrzymania nagrody pieniężnej.

Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Staramy się wspierać pracowników w znalezieniu odpowiedniej równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Dostępne w banku możliwości technologiczne, a także nowoczesne i elastyczne środowisko pracy zapewnia możliwości rozwoju zawodowego, przy zachowaniu dbałości o życie osobiste.

Cztery pełnopłatne dni na działalność charytatywną

Credit Suisse w Polsce wspiera ponad 30 organizacji charytatywnych działających w obszarach edukacji, ochrony środowiska, opieki zdrowotnej oraz pomocy społecznej. Robimy to na wiele różnych sposobów, w tym poprzez

wolontariat pracowniczy. Każdego roku każdy z naszych pracowników może przeznaczyć cztery pełnopłatne dni na wybrane przez siebie działania charytatywne w ramach organizacji współpracujących.

Możliwość uczestniczenia w spotkaniach i warsztatach organizowanych przez grupy pracownicze

Różnorodność jest wpisana w nasze działania.  Zatrudniamy pracowników o zróżnicowanym pochodzeniu, wykształceniu i na różnym etapie życia. Odzwierciedleniem tej różnorodności są aktywnie działające w firmie społeczności LGBT, Poland Women’s Network, Multicultural Network, Family Network oraz Wellbeing and Care Network. Grupy te regularnie organizują otwarte dla wszystkich pracowników wydarzenia, takie jak panele dyskusyjne, sesje szkoleniowe, warsztaty i spotkania z ekspertami.

Świeże owoce dwa razy w tygodniu

Z uwagi na fakt, iż średnio 60% naszego dnia spędzamy w biurze, kwestia dbałości o zdrowe nawyki żywieniowe w godzinach pracy jest niezwykle istotna. Owoce stanowią ważną część zbilansowanej diety i dostarczają organizmowi wielu witamin i minerałów. Regularne dostawy świeżych owoców pomagają naszym pracownikom prowadzić zdrowy styl życia.

Bezpłatna oferta masaży kręgosłupa w biurze

Dbałość o zdrowie pracowników nie kończy się na trosce o ich dobrze zbilansowaną dietę. Dzięki inicjatywie „Healthy Back” pracownicy Credit Suisse mają możliwość skorzystania z 20-minutowego masażu relaksacyjnego górnej części ciała wykonywanego przez profesjonalnych fizjoterapeutów w miejscu pracy.

Inicjatywy pracownicze

Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania swoich pasji i talentów i aktywnie wspieramy inicjatywy takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy lub fotografia organizowane przez naszych pracowników. Credit Suisse umożliwia regularne spotkania i treningi zainteresowanych osób udzielając wsparcia w zakresie najmu zewnętrznych sal sportowych, boisk i miejsc spotkań, ułatwiając w ten sposób integrację pracowników z różnych dywizji i departamentów. Nowoczesne biuro Credit Suisse w Warszawie oferuje także bezpłatny i nieograniczony dostęp do siłowni, w której można skorzystać z nowoczesnych urządzeń sportowych i zadbać o dobrą sylwetkę.

Zróżnicowane świadczenia dodatkowe

Nasi pracownicy mają możliwość skorzystania również z dofinansowania do wypoczynku wakacyjnego lub opieki przedszkolnej dla dzieci, a także z bonów podarunkowych w okresie świątecznym.