Dane kontaktowe

CREDIT SUISSE Poland

Icchoka Lejba Pereca 1
00-849 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.credit-suisse.com/careers

O Credit Suisse

Credit Suisse jest globalnym liderem w zarządzaniu aktywami, z wysoko rozwiniętym działem bankowości inwestycyjnej. Jako globalna organizacja z siedzibą w Zurychu, w Szwajcarii, działa w blisko 50 krajach i zatrudnia ponad 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości.

Dzięki współpracy między krajami, regionami i dywizjami, oferujemy całościowe rozwiązania finansowe i innowacyjne produkty, oraz dostosowane do potrzeb klienta doradztwo oparte na wysokich standardach etycznych. Dbając o jakość dostarczanych przez nas usług i produktów, oraz o dobre relacje między osobami pracującymi w naszym banku, zauważamy i nagradzamy osiągnięcia pracowników, którym oferujemy możliwość rozwoju kariery w różnych sektorach i państwach dzięki programowi ‘internal mobility’, wielorakim szkoleniom i programom mentorskim.

Jako globalna organizacja, otwarta na zróżnicowane kultury i światopoglądy, jesteśmy wartościowym partnerem dla naszych klientów, akcjonariuszy oraz dla społeczeństwa w którym działamy. Nasze wartości realizujemy dzięki przedsiębiorczości, kultywowanej przez bank od początku jego działania. Oto Credit Suisse.

Credit Suisse w Polsce

Credit Suisse prowadzi działalność w Polsce w dwóch lokalizacjach – w działającym od 2007 roku Credit Suisse we Wrocławiu oraz otwartym w 2016 roku biurze w Warszawie.

Credit Suisse Wrocław jest drugim największym biurem banku w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), w którym zatrudnionych jest aktualnie blisko 4 500 pracowników. Wrocławskie biuro świadczy kluczowe usługi dla globalnej działalności Credit Suisse, przyczyniając się tym samym do poprawy efektywności działania banku i doskonalenia jego procesów

We wrześniu 2016 roku Credit Suisse otworzył w Warszawie swoje drugie biuro w Polsce, w którym obecnie pracuje ponad 400 osób. Warszawskie biuro zatrudnia pracowników w takich obszarach jak m.in.: dział personalny, dział prawny i zgodności z przepisami, zarządzanie ryzykiem, IT czy finanse.

Biura Credit Suisse w Polsce stanowią istotną część Credit Suisse wspierającą procesy biznesowe banku w Szwajcarii, regionie EMEA, obu Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Biura zapewniają wsparcie m.in. w zakresie bankowości inwestycyjnej i prywatnej, zarządzania operacjami i ryzykiem, usług prawnych i zagadnień w zakresie zgodności z przepisami oraz zarządzania rozwojem infrastruktury i technologii IT.

Spółka Credit Suisse Poland jest jednym z największych pracodawców w sektorze nowoczesnych usług biznesowych, oferującym wyjątkowe możliwości rozwoju oraz perspektywę międzynarodowej kariery zarówno absolwentom wyższych uczelni, jak i doświadczonym specjalistom.

Zaangażowanie i długookresowa perspektywa rozwoju Credit Suisse w Polsce była wielokrotnie doceniona poprzez liczne nagrody i wyróżnienia, w tym przyznane w ostatnim okresie: Najbardziej Pożądany Pracodawca (2016, Antal); Najlepszy Program Wolontariacki (2016); Best Employer of the Year (2016, SSO), Top CSR Initiative of the Year (2016, SSO)

Otwarte we wrześniu 2016 roku nowe biuro Credit Suisse w Warszawie zostało nagrodzone w kategorii Best New Entrant in Central Eastern Europe (2017, CEE Shared Services and Outsourcing Awards).

Ostatnie wpisy dla CREDIT SUISSE Poland Sp. z.o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (78)