Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o.

Icchoka Lejba Pereca 1
00-849 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.credit-suisse.com/careers

O Credit Suisse

Credit Suisse to światowy lider w zarządzaniu aktywami z wysoko wyspecjalizowanym działem bankowości inwestycyjnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Zurychu, ale operujemy w ponad 50 krajach, zatrudniając przeszło 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości.
Dzięki współpracy między krajami, regionami i dywizjami, oferujemy całościowe rozwiązania finansowe i innowacyjne produkty,oraz dostosowane do potrzeb klienta doradztwo oparte na wysokich standardach etycznych.

Credit Suisse w Polsce

Jako globalna organizacja, otwarta na zróżnicowane kultury i światopoglądy, jesteśmy wartościowym partnerem dla naszych klientów, akcjonariuszy oraz dla społeczeństw, w których działamy. Nasze wartości realizujemy dzięki przedsiębiorczości, kultywowanej przez bank od początku jego działania.

Credit Suisse Wrocław jest jednym z większych oddziałów banku w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), w którym zatrudnionych jest aktualnie ponad 4500 pracowników.
Wrocławskie biuro świadczy kluczowe usługi dla międzynarodowej działalności Credit Suisse, przyczyniając się tym samym do poprawy efektywności działania banku i doskonalenia jego globalnych procesów.

We wrześniu 2016 roku Credit Suisse otworzył w Warszawie swoje drugie biuro w Polsce, w którym obecnie pracuje ponad 900 osób.
Warszawskie biuro zatrudnia pracowników w takich obszarach jak m.in.: dział personalny, dział prawny i zgodności z przepisami, zarządzanie ryzykiem, IT czy finanse.

Dbamy o jakość dostarczanych przez nas usług i produktów, oraz o dobre relacje między osobami pracującymi w naszym banku. Zauważamy i nagradzamy osiągnięcia pracowników, którym oferujemy możliwość rozwoju kariery w różnych sektorach i państwach, dzięki inicjatywnie Internal Mobility, programom mentorskim i szerokiej ofercie szkoleń.

Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o. jest jednym z największych pracodawców w sektorze nowoczesnych usług biznesowych, oferującym wyjątkowe możliwości rozwoju oraz perspektywie międzynarodowej kariery, zarówno absolwentom uczelni wyższych, jak i doświadczonym specjalistom.

Zaangażowanie i długookresowa perspektywa rozwoju Credit Suisse w Polsce była wielokrotnie doceniana poprzez liczne nagrody i wyróżnienia, w tym przyznane w ostatnim okresie:
Najbardziej Pożądany Pracodawca (2016); Najlepszy Program Wolontariacki (2016); Best Employer of the Year (2016), Top CSR Initiative of the Year (2016); Top employer in Wroclaw in Absolvent Consulting research (2019); Women Friendly Company (2019), Friendly Company (2019).

Ostatnie wpisy dla Credit Suisse (Poland) Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (86)