Dane kontaktowe

CREDIT SUISSE Poland

Icchoka Lejba Pereca 1
00-849 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.credit-suisse.com/careers

O Credit Suisse

Credit Suisse świadczy usługi w zakresie zarzadzania aktywami, Bankowości Prywatnej (Private Banking), jak również Bankowości Inwestycyjnej i Global Markets.

Założony w 1856 roku w Szwajcarii Credit Suisse ma obecnie zasięg globalny prowadząc działalność na ok. 50 rynkach i zatrudniając 47,170 pracowników z ponad 150 różnych krajów. Credit Suisse świadczy usługi dla swoich klientów za pośrednictwem trzech regionalnych grup: Swiss Universal Bank, International Wealth Management i Asia Pacific, wspieranych przez dwie inne dywizje specjalizujące się w zakresie usług bankowości inwestycyjnej: Global Markets oraz Investment Banking & Capital Markets.

Credit Suisse w Polsce

Credit Suisse prowadzi działalność w Polsce w dwóch lokalizacjach – w działającym od 2007 roku Credit Suisse we Wrocławiu oraz otwartym w 2016 roku biurze w Warszawie.

Credit Suisse Wrocław jest drugim największym biurem banku w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), w którym zatrudnionych jest aktualnie blisko 4 500 pracowników. Wrocławskie biuro świadczy kluczowe usługi dla globalnej działalności Credit Suisse, przyczyniając się tym samym do poprawy efektywności działania banku i doskonalenia jego procesów

We wrześniu 2016 roku Credit Suisse otworzył w Warszawie swoje drugie biuro w Polsce, w którym obecnie pracuje ponad 400 osób. Warszawskie biuro zatrudnia pracowników w takich obszarach jak m.in.: dział personalny, dział prawny i zgodności z przepisami, zarządzanie ryzykiem, IT czy finanse.

Biura Credit Suisse w Polsce stanowią istotną część Credit Suisse wspierającą procesy biznesowe banku w Szwajcarii, regionie EMEA, obu Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Biura zapewniają wsparcie m.in. w zakresie bankowości inwestycyjnej i prywatnej, zarządzania operacjami i ryzykiem, usług prawnych i zagadnień w zakresie zgodności z przepisami oraz zarządzania rozwojem infrastruktury i technologii IT.

Spółka Credit Suisse Poland jest jednym z największych pracodawców w sektorze nowoczesnych usług biznesowych, oferującym wyjątkowe możliwości rozwoju oraz perspektywę międzynarodowej kariery zarówno absolwentom wyższych uczelni, jak i doświadczonym specjalistom.

Zaangażowanie i długookresowa perspektywa rozwoju Credit Suisse w Polsce była wielokrotnie doceniona poprzez liczne nagrody i wyróżnienia, w tym przyznane w ostatnim okresie: Najbardziej Pożądany Pracodawca (2016, Antal); Najlepszy Program Wolontariacki (2016); Best Employer of the Year (2016, SSO), Top CSR Initiative of the Year (2016, SSO)

Otwarte we wrześniu 2016 roku nowe biuro Credit Suisse w Warszawie zostało nagrodzone w kategorii Best New Entrant in Central Eastern Europe (2017, CEE Shared Services and Outsourcing Awards).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (125)