Dane kontaktowe

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.credit-agricole.pl

NIP: 6570082274

Nasze projekty

Świeża krew – do pierwszej pracy

Osoby w wieku 18-26 l. to bardzo ważna dla nas grupa Klientów, dlatego chcemy zaistnieć w świadomości młodych ludzi jako Bank z ofertą skrojoną na miarę potrzeb młodych Bank Credit Agricole promuje w social mediach (m.in. Facebook, You Tube) swój autorski program Świeża Krew do pierwszej pracy który ma na celu pomóc młodym ludziom pewnie wejść na ścieżkę kariery.

Klub rabatowy

Prowadzimy największy w Polsce program rabatowy – Klub Rabatowy Banku Credit Agricole dzięki współpracy z dużymi ogólnopolskimi sieciami handlowymi w Polsce, jak również z lokalnymi Partnerami, nasi klienci, jak i pracownicy - użytkownicy kart Credit Agricole mogą kupować z rabatami w ponad 10 000 punktach handlowo – usługowych. Nowoczesny Klub rabatowy to też narzędzie wspierające naszych doradców w placówkach bankowych w ich codziennej pracy.

Dzień Credit Agricole

Dzień Credit Agricole to święto, podczas którego pracownicy centrali i placówek bankowych wspólnie spotykają się z obecnymi i potencjalnymi klientami. Pracownicy centrali mają możliwość wyjazdu do dowolnie wybranej przez siebie placówki bankowej w całej Polsce i poznania specyfiki pracy z klientami Banku. W tym dniu w każdej placówce organizowane są specjalne akcje, podczas których pracownicy centrali i placówek wspólnie przeprowadzają ankiety z klientami.