Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Credit Agricole Bank Polska S.A.

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.credit-agricole.pl

NIP: 6570082274

Nasze projekty

Maksymalni

Osoby w wieku 18-26 l. to bardzo ważna dla nas grupa klientów, dlatego chcemy zaistnieć w świadomości młodych ludzi jako bank z ofertą skrojoną na miarę potrzeb młodych. Program skupia się na tym, co najważniejsze dla młodego człowieka, czyli poszukiwaniu pasji, odkrywaniu własnego potencjału zawodowego, a także pomnażaniem swojego kapitału finansowego. To właśnie te 3 obszary stały się dla nas ideą i jednocześnie motywem przewodnim dla eventów. Więcej o programie znajdziesz na stronie: https://maksymalni.pl/

Klub rabatowy

Prowadzimy największy w Polsce program rabatowy – Klub Rabatowy banku Credit Agricole. Dzięki współpracy z dużymi ogólnopolskimi sieciami handlowymi w Polsce, jak również z lokalnymi partnerami, nasi klienci, jak i pracownicy - użytkownicy kart Credit Agricole mogą kupować z rabatami w ponad 10 000 punktach handlowo – usługowych. Nowoczesny Klub Rabatowy to też narzędzie wspierające naszych doradców w placówkach bankowych w ich codziennej pracy.

Dzień Credit Agricole

Dzień Credit Agricole to święto, podczas którego pracownicy centrali i placówek bankowych wspólnie spotykają się z obecnymi i potencjalnymi klientami. Pracownicy centrali mają możliwość wyjazdu do dowolnie wybranej przez siebie placówki bankowej w całej Polsce i poznania specyfiki pracy z klientami banku.

Power People

Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień. W ramach programu angażujemy się w działania CSRowe, rywalizujemy w grupach sportowych, dbamy o energię i work-life-balance.