Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Credit Agricole Bank Polska S.A.

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.credit-agricole.pl

NIP: 6570082274

Przygotuj się i daj się poznać!

Proces rekrutacyjny w Credit Agricole Bank Polska S.A. składa się z kilku etapów. Standardowo jest to  selekcja przesłanych CV oraz rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz pracownikiem HR. Zdarza się jednak, że proces składa się z większej liczby etapów. O ich liczbie poinformuje Cię rekruter.

Jak przygotować się do spotkania rekrutacyjnego?

Wiesz już, czego będzie dotyczyła rozmowa. Jak najlepiej się do niej przygotować?

  1. Przypomnij sobie swoje najważniejsze doświadczenia zawodowe i wyzwania, jakie do tej pory napotkałeś w swojej karierze, a także swoje niedawne sukcesy i osiągnięcia.
  2. Przeczytaj dokładnie ogłoszenie o pracę - z niego dowiesz się, jakiego kandydata poszukujemy
  3. Zaplanuj czas na dojazd na miejsce spotkania czy przygotowanie sprzętu do wideorozmowy – ewentualne spóźnienie będzie tylko źródłem stresu
  4. Poznaj nas! Zobacz, co u nas słychać - znajdziesz nas na https://www.credit-agricole.pl/, a także na LinkedIN oraz Facebooku . Z naszych stron dowiesz się też, jak działamy, jaką mamy ofertę i co się u nas dzieje.
  5. Dowiedz się więcej z naszego bloga CASfera.pl.

ETAP 1

Etap 1: selekcja nadesłanych aplikacji

Rekruter przeanalizuje Twoje CV pod kątem dopasowania do stanowiska. Zwróci uwagę na Twoje doświadczenie, znajomość konkretnych narzędzi oraz na wykształcenie.

ETAP 2

Etap 2, opcjonalny: rozmowa telefoniczna, testy, zadania

Może się zdarzyć tak, że przed spotkaniem będziemy kontaktować się telefonicznie, aby porozmawiać o Twoich doświadczeniach oraz oczekiwaniach odnośnie stanowiska. Możesz też zostać zaproszony na testy, które sprawdzą Twoją wiedzę w konkretnej dziedzinie, lub poproszony o wykonanie konkretnego zadania. Do kolejnych etapów procesu zostaną zaproszeni kandydaci, którzy osiągnęli odpowiedni wynik, a pozostałym kandydatom przekażemy informację zwrotną w ciągu dwóch tygodni.

ETAP 3

Etap 3: rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz pracownikiem HR

Spotkanie rekrutacyjne trwa zazwyczaj około godzinę i dotyczy Twoich doświadczeń i zainteresowań zawodowych oraz umiejętności potrzebnych na danym stanowisku. W ciągu dwóch tygodni od rozmowy poinformujemy Cię o jej wyniku.

ETAP 4

Etap 4, opcjonalny: spotkanie z przełożonym wyższego szczebla

Może się zdarzyć, że przed złożeniem oferty pracy, przełożony wyższego szczebla będzie chciał poznać naszych najlepszych kandydatów. O wyniku rozmowy poinformujemy wszystkich najpóźniej do dwóch tygodni.