Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Credit Agricole Bank Polska S.A.

ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.credit-agricole.pl

NIP: 6570082274

Poznaj nas

O BANKU

Bank Credit Agricole należy do międzynarodowej grupy finansowej działającej na terenie 47 krajów na całym świecie. W Polsce zatrudniamy prawie 4600 pracowników. Jesteśmy bankiem uniwersalnym, mamy kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych, korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz rolników.

Nasze działania koncentrujemy na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze. Umożliwiamy korzystanie z produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość mobilną, bankowość telefoniczną oraz sieć ponad 350 placówek bankowych. W centrum uwagi zawsze stawiamy ludzi zarówno naszych klientów  jak i pracowników bez których te wszystkie działania nie byłyby możliwe. Nasi pracownicy budują niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja długofalowemu rozwojowi w organizacji. U nas ścieżka kariery oparta jest na pasji i zdobywaniu doświadczeń.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

CENTRALA

Nasza centrala znajduje się we Wrocławiu w Business Garden przy ulicy Legnickiej 48. Tam zlokalizowanych jest większość jednostek naszego banku: IT, back office, finanse, ryzyko kredytowe, audyt i zarządzanie kontrolą, marketing, HR, obszar prawny i compliance, zintegrowane usługi generalne czy odzyskiwanie należności.

BANKOWOŚĆ KORPORACYJNA

W warszawskim Business Garden przy ulicy Żwirki i Wigury 18A pracujemy w obszarze bankowości korporacyjnej. Nasze Centra Korporacyjne znajdują się również w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Pomagamy polskim przedsiębiorstwom, międzynarodowym korporacjom i instytucjom finansowym w osiąganiu celów biznesowych, czerpiąc ze sprawdzonych wzorców i rozwiązań Grupy Crédit Agricole.

CONTACT CENTER

Misją obszaru Contact Center jest budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami banku, którzy kontaktują się z nami poprzez telefon, Internet czy sms. Dbamy o satysfakcję klientów, którzy  oczekują od nas wysokiej jakości rozmów i profesjonalnej obsługi produktów bankowych.

SIEĆ SPRZEDAŻY

To nowe wyzwania każdego dnia, w codziennej pracy szczególnie ważne są dla nas długoterminowe relacje z klientami i partnerami biznesowymi, profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa. Oferujemy pełną gamę produktów finansowych i usług dostępnych poprzez wszystkie kanały: sieć placówek własnych, partnerskich placówek bankowych, CA Express, a także podczas zakupów w punktach sprzedaży naszych partnerów biznesowych.

TWÓJ DOBRY START JEST DLA NAS WAŻNY

TWÓJ DOBRY START JEST DLA NAS WAŻNY

Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, bank Credit Agricole to również miejsce dla Ciebie. Nasze zespoły tworzą specjaliści, którzy wyznaczają wysokie standardy pracy w swoich obszarach. Dzięki temu rozwijamy się pod okiem ekspertów i profesjonalistów. Chętnie przekazujemy sobie wiedzę i doświadczenie.

PROGRAM PRAKTYK [email protected]

Program płatnych praktyk letnich dla studentów wszystkich lat studiów i świeżo upieczonych absolwentów, dający szansę odbycia dwu- lub trzymiesięcznej płatnej praktyk. Rekrutację rozpoczynamy w okolicach kwietnia/maja, a wszystkie ogłoszenia dostępne są na naszej stronie internetowej. W trakcie praktyki, studenci mogą wziąć udział w przygotowanych dla nich szkoleniach, interdyscyplinarnym projekcie oraz wspólnej integracji.

PRAKTYKI W PLACÓWKACH BANKOWYCH

Przez cały rok organizujemy praktyki w placówkach bankowych. Takie praktyki to szansa na poznanie pracy na stanowisku doradcy klienta. Nasi praktykanci uczą się pod okiem dyrektora placówki i wspierają doradców w ich codziennej pracy.

STAŻE W CENTRALI

W centrali poszukujemy stażystów do różnych obszarów, którzy w trakcie roku mogą zdobywać nowe umiejętności i wiedzę w różnych obszarach bankowości. Ogłoszenia stażowe publikujemy na naszej stronie internetowej.

GDZIE NAS SZUKAĆ?

Zastanawiasz się nad stażem lub praktyką w naszym banku? Szukaj nas na swojej uczelni i targach pracy. W ciągu roku uczestniczymy w kilku większych targach pracy jak i również mniejszych na uczelniach.

Jeżeli jednak jesteś już zdecydowany i znalazłeś wśród naszych ofert tę która cię zainteresowała to skontaktuj się z nami mailowo [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (173)