Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.credit-agricole.pl

NIP: 6570082274

Poznaj nas

O BANKU

Bank Credit Agricole należy do międzynarodowej grupy finansowej działającej na terenie 50 krajów na całym świecie. W Polsce zatrudniamy 4500 pracowników. Jesteśmy Bankiem Uniwersalnym oferujemy klientom indywidualnym, małym i średnim firmom, rolnikom oraz korporacjom kompleksową ofertę produktów i usług bankowych. Nasze działania koncentrujemy na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze. Umożliwiamy korzystanie z produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość mobilną, bankowość telefoniczną oraz sieć ponad 450 placówek bankowych i prawie 350 biur kredytowych CA Express. W centrum uwagi zawsze stawiamy ludzi zarówno naszych klientów  jak i pracowników bez których te wszystkie działania nie byłyby możliwe. Nasi pracownicy budują niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja długofalowemu rozwojowi w organizacji. U nas ścieżka kariery oparta jest na pasji i zdobywaniu doświadczeń.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

CENTRALA         

Wspieramy wszystkie linie biznesowe i dbamy o ich rozwój. U nas możesz rozwinąć skrzydła  w  HR, marketingu, audycie, ryzyku, windykacji, obsłudze klienta, administracji , Compliance i innych

CONTACT CENTER

Misją obszaru Contact Center jest budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z Klientami banku, którzy kontaktują się z nami poprzez telefon, Internet czy sms. Dbamy o satysfakcję klientów, którzy  oczekują od nas wysokiej jakości  rozmów i profesjonalnej obsługi  produktów bankowych.

BANKOWOŚĆ KORPORACYJNA

Pomagamy polskim przedsiębiorstwom, międzynarodowym korporacjom i instytucjom finansowym w osiąganiu celów biznesowych, czerpiąc ze sprawdzonych wzorców i rozwiązań Grupy Crédit Agricole.

SIEĆ SPRZEDAŻY

To nowe wyzwania każdego dnia, w codziennej pracy szczególnie ważne są dla nas długoterminowe relacje z Klientami i Partnerami biznesowymi, profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa.

IT

Wykorzystuje potencjał nowoczesnych technologii w dostarczaniu i kształtowaniu konkurencyjnej oferty produktowej Banku.


TAK PRACUJEMY :)
 

TWÓJ DOBRY START JEST DLA NAS WAŻNY

TWÓJ DOBRY START JEST DLA NAS WAŻNY

Jeżeli dopiero startujesz i jesteś na początkach swojej drogi zawodowej Bank Credit Agricole to miejsce dla Ciebie. Oferujemy stabilną pracę zarówno dla osób z doświadczeniem jak i dla rozpoczynających pracę zawodową. Nasze zespoły tworzą Specjaliści, którzy wyznaczają wysokie standardy pracy w swoich obszarach. Dzięki temu rozwijamy się pod okiem ekspertów i profesjonalistów. Chętnie przekazujemy sobie wiedzę i doświadczenie, jesteśmy też otwarci na nowe pomysły dlatego stworzyliśmy program szkoleń wewnętrznych „DZIELMY SIĘ WIEDZĄ”.


NASZE PROGRAMY

Career Ahead to dwuletni program rozwojowy dla studentów studiów magisterskich i absolwentów do 2 lat po studiach. Rekrutację do programu rozpoczynamy na przełomie listopada i grudnia rozpoczyna się w styczniu.

Płatne staże i praktyki w różnych obszarach banku dając studentom i absolwentom możliwość sprawdzenia się w praktycznym działaniu. Rekrutację prowadzimy przez cały rok.

[email protected] skierowany jest do studentów (III,IV,Vrok) i świeżo upieczonych absolwentów dający szansę odbycia dwu lub trzymiesięcznej praktyki. Czas trwania: czerwiec - wrzesień


GDZIE NAS SZUKAĆ?

Zastanawiasz się nad stażem lub praktyką w naszym banku? Szukaj nas na swojej uczelni i targach pracy. W ciągu roku uczestniczymy w kilku większych targach pracy jak i również mniejszych na uczelniach.

Jeżeli jednak jesteś już zdecydowany i znalazłeś wśród naszych ofert tę która cię zainteresowała to skontaktuj się z nami mailowo [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (110)