Dane kontaktowe

EpicVr

Lipska 57/33
30-721 Kraków
małopolskie, Polska
office@epicvr.pl

epicvr.pl/pl/filmy-360-aplikacje-vr

NIP: 6792888718

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm produkujących treści VR + AR w Polsce. Z roku na rok portfolio naszych projektów powiększa się o coraz bardziej przełomowe i nowatorskie rozwiązania wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Pracujemy dla dużych marek z Polski i ze świata. Wśród naszych klientów są takie firmy jak Compensa, Merck, Mitsubishi, TVP, PAIH.

Naszą działalność zaczęliśmy w 2014 roku, kiedy to świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości był jeszcze w powijakach. Dziś przekraczamy granicę startupu i stajemy się firmą o ugruntowanej i stabilnej na rynku pozycji.

 

Adrenalina i emocje pomagają zapamiętać przeżycia. Doskonale pamiętamy momenty z życia, podczas których towarzyszyły nam silne emocje i wysoki poziom adrenaliny. Aplikacje vr oraz filmy 360 gwarantują silne emocje, dając pewność, że widz doskonale zapamięta przekaz, który do niego kierujemy. Aplikacje 360, które tworzymy skutecznie angażują widza już od 1 sekundy!

EPICVR stworzyliśmy po to, by zrewolucjonizować sposób opowiadania historii. Dołącz do naszego zgranego zespołu wizjonerów, programistów, grafików, animatorów i pasjonatów w wyznaczaniu trendów. Twórz razem z nami przełomowe rozwiązania i zmieniaj świat!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)