Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Craftware Sp. z o.o.

ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.craftware.pl

NIP: 5272602247

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy specjalistami, którzy wspierają biznes i działy IT. Dzięki znajomości, a przede wszystkim zrozumieniu tych obydwu obszarów, skutecznie realizujemy złożone projekty IT u naszych klientów. Kierujemy się zasadą, że niemożliwe nie istnieje, dlatego zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Nie boimy się wyzwań, bo technologia to nasza pasja.

Wspierając biznes, pomagamy prowadzić efektywne działania marketingowe, porządkujemy procesy związane z obsługą klienta, usprawniamy komunikację w organizacji i doradzamy jakie rozwiązania wykorzystać w transformacji technologicznej firmy. Wspierając działy IT, pomagamy rozwijać procesy na platformie Salesforce oraz dostarczamy specjalistów z różnych obszarów - analityków, testerów i ekspertów od zarządzania projektami.

W głównej mierze pracujemy na platformie Salesforce, która jest niekwestionowanym liderem systemów CRM. Nie zamykamy się jednak na wdrażanie gotowych rozwiązań, budujemy autorskie aplikacje w odpowiedzi na potrzeby biznesowe naszych klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA

Ludzie

Nasi pracownicy to nasza największa wartość. Ich wiedza, zaangażowanie i umiejętności to podstawa zarówno współpracy w firmie, jak i z klientem. Jako organizacja dbamy o dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę oraz zachowanie work-life balance. Nasze relacje opieramy na zaufaniu i szacunku względem drugiego człowieka, dlatego wielu pracowników, którzy rozwijali Craftware od początku, nadal z nami pracuje.

Wysoka jakość

Każdy klient to dla nas nowe wyzwanie, czysta karta, którą zapełniamy wspólnymi doświadczeniami. Kiedy rozpoczynamy współpracę, poznajemy biznes klienta, analizujemy jego potrzeby oraz definiujemy cele biznesowe. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie pokazało, że budowa solidnego fundamentu to podstawa sukcesu każdego przedsięwzięcia. Realizując projekty kierujemy się zasadą, że ważna jest jakość. Za to cenią nas współpracownicy, partnerzy biznesowi i klienci.

Sposób pracy

Przy realizacji projektów stawiamy na transparentność i zaufanie. Kierujemy się zasadą, że klient ma wgląd w każdy etap przedsięwzięcia i na bieżąco jest informowany o statusie prac. Działamy w oparciu o sprawdzone metodyki i najwyższe standardy. Jesteśmy ekspertami, czego dowodzi ponad 200 certyfikatów branżowych, które posiadają nasi pracownicy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)