Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

CPL Jobs Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 488 65 00
[email protected]

cpljobs.pl

NIP: 7010256845

Poznaj nas

Uważamy, że sukces firmy to wspólna praca wszystkich pracowników, a świetne zespoły tworzą zaangażowane jednostki. Dlatego w CPL budujemy atmosferę, która inspiruje do rozwoju oraz sięgania po kolejne wyzwania. Takie ukierunkowanie pozwala nam działać z sukcesem już od 30 lat na terenie Europy oraz USA.

Funkcjonując w obszarach rekrutacji i doradztwa personalnego podejmujemy współpracę z wieloma firmami. Naszą misją jest łączenie najlepszych pracodawców z wyjątkowymi talentami. Na co dzień stawiamy na kompleksowe i elastyczne rozwiązania oraz innowacyjność.  

Regularnie w CPL Jobs rozwijamy również zespół naszych pracowników. Poszukujemy osób, które cenią sobie współpracę, lubią dzielić się wiedzą i są otwarte na dalszy rozwój. Wiemy, że jesteśmy tak dobrzy, jak ludzie, którzy dla nas pracują.

Poznaj nasze oddziały

Poznań, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań
Najbardziej klimatyczna lokalizacja wśród wszystkich oddziałów. Biuro położone jest w dzielnicy Stare Miasto przy samym brzegu Warty. Świetny punkt komunikacyjny. Przepiękny widok na rzekę i katedrę.

Warszawa, Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
Nasze biuro znajduje się w sercu miejskiej Warszawy. Położone przy Dworcu Centralnym obok najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Z biura na 11 piętrze roztacza się niesamowity widok na stolicę.   

Wrocław, ul. Podwale 83, 50-449 Wrocław
Nasza nowa lokalizacja w samym centrum Wrocławia. Biuro CPL znajduje się w nowoczesnym budynku OVO, w otoczeniu zieleni, historii, handlu i sztuki.

Poznaj nasze wartości

Wartości to istotny element kultury organizacyjnej CPL Jobs.  W CPL Jobs przywiązujemy dużą wagę do wyznawanych wartości i włączamy we wszystko, co robimy – wewnątrz i na zewnątrz.

Nasze wartości to:

Customer Focus
Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy dla naszych Klientów i Współpracowników. Chętnie angażujemy się na rzecz innowacji.  

Accountability
Bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam zadania, a na projekt, w którym pracujemy, patrzymy całościowo, bo nasza wspólna praca to wspólny sukces. 

Respect
Cenimy integralność i sprawiedliwość, słuchamy innych, chętnie współpracujemy ze sobą. Szybko dostrzegamy problemy i je rozwiązujemy.

Effective communication
Stawiamy na jasność w komunikacji i otwartość. Uważamy, że chęć słuchania gwarantuje dobre zrozumienie problemu. 

Empowerment
Wspieramy innych w rozwijaniu ich potencjału. Cechują nas duch przedsiębiorczości i pasja do pracy, którą wykonujemy.

Poznaj nasze benefity

W CPL Jobs w Polsce mamy bogatą ofertę benefitów, która może zostać spersonalizowana w zależności od potrzeb pracowników.

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet ubezpieczenia NNW
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit – gdzie można gromadzić punkty i dzięki nim realizować zakupy w sklepach internetowych
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Nauka języków obcych w czasie pracy
  • Raz w miesiącu owocowe poniedziałki
  • Dodatkowe inicjatywy w trakcie roku, jak pączki, sesje masażu, bony na ulubione książki, pizza day czy warsztaty ceramiczne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (158)