Dane kontaktowe

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Rynek 24/25
45-015 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 77 545 75 75
[email protected]

www.covebo.pl

NIP: 7542770376

Poznaj nas

Od ponad 15 lat działamy na polskim rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zapewniamy pracę w wielu branżach, takich jak produkcja, logistyka, technika i budownictwo. Interesuje Cię praca bez doświadczenia? Sprawdź oferty pracy w produkcji. Jesteś specjalistą i interesują Cię oferty pracy w technice? Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia.

Posiadamy ponad 10 000 zadowolonych pracowników. Praca w Holandii, którą oferujemy, jest pewna i bezpieczna, bez względu na zmieniające się okoliczności.

Covebo Work Office (KRAZ 1145) to duża agencja zatrudnienia o międzynarodowym zasięgu. Zawsze staramy się jednak słuchać klientów i rozmawiać z nimi w myśl zasady #NieJesteśmyKorpo.

Naszą główną misją jest odpowiednie dopasowywanie ofert do kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Prowadzimy rekrutację w pięciu biurach w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów i Racibórz.  Sprawdź oferty pracy Covebo i wybierz najlepszą pracę dla siebie.

PRODUKCJA I LOGISTYKA

Agencja zatrudnienia Covebo oferuje pracę w branży produkcja i logistyka. Praca w zakładach produkcyjnych w Holandii niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród kandydatów. W zależności od doświadczenia pracownika jesteśmy w stanie zaproponować ofertę pracy szytą na miarę. Najpopularniejsze oferty pracy na produkcji to między innymi pakowanie produktów spożywczych, produkcja batoników, praca przy kwiatach oraz zbieranie zamówień. Jeśli interesuje Cię praca bez języka lub praca w Holandii dla par, także możemy Ci pomóc!

Praca w produkcji z Covebo to pewność jutra i stabilna praca w niepewnych czasach. Sprawdź nasze oferty i wybierz najodpowiedniejszą pracę dla siebie. W pakiecie dostaniesz opiekę polskiego koordynatora, zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF oraz umowę na warunkach holenderskich.

TECHNIKA I BUDOWNICTWO

Praca w technice w Holandii to nie tylko gwarancja dobrego zarobku, ale także możliwość stałego rozszerzania kwalifikacji i umiejętności. W Covebo posiadamy oferty pracy dla spawaczy, monterów, operatorów maszyn, a także speców branży automotive, którzy chcieliby spróbować swoich sił w Holandii. Praca dla specjalisty w Holandii to odpowiedź na niemalejące zapotrzebowanie na usługi fachowców, a także wysoką wartość polskiego specjalisty na niderlandzkim rynku. Z tego też powodu możemy zaproponować pracę na korzystnych warunkach, a także możliwość korzystania ze specjalnych ośrodków szkoleniowych.

Biuro

Covebo działa na polskim rynku od 15 lat, przyjmując kandydatów w pięciu biurach: w Opolu, Kluczborku, Raciborzu, Katowicach oraz Rzeszowie. Naszą główną misją jest stały rozwój i poszukiwanie nowych możliwości, dzięki czemu obecnie możemy proponować pracę na terenie praktycznie całej Holandii.

Nasza organizacja działa w myśl zasady, że człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu. Kilkunastoletnie doświadczenie łączymy z mentalnością małej organizacji w myśl zasady #NieJesteśmyKorpo!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)