Dane kontaktowe

COSTA COFFEE POLSKA SA

Chłodna 52
00-872 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.costacoffee.pl

NIP: 5262403747

To my, Costa Team!

Nasz zespół – Costa Team, jest jak mieszanka naszej kawy – jest tajemnicą naszego sukcesu, złożony z wyjątkowych ludzi, tworzy kompozycję idealną. Każdy z nas wnosi swoją indywidualność, a jako zespół stanowimy doskonałą całość. Łączy nas pasja do kawy i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Jesteśmy jak każda filiżanka kawy, serwowana w naszych kawiarniach – wyraziści, emanujący radością i niezawodni…aż się chce wracać!

Praca w Costa Coffee to fascynująca i aromatyczna przygoda, pełna bogatych smaków, w towarzystwie najlepszych Baristów - Baristów Costa Coffee! Tutaj praca jest naszą pasją, a mistrzowskie umiejętności czynią nas wyjątkowymi, dlatego nazywamy się Mistrzami Latte Art!

Naszych Baristów w kawiarniach wspierają zespoły profesjonalistów, pracujących w różnych działach naszej centrali, którą my nazywamy Centrum Wsparcia.

TWORZYMY ZGRANY ZESPÓŁ, W KTÓRYM DZIELIMY SIĘ PASJĄ I WIEDZĄ, DLATEGO MISTRZOWSKICH UMIEJĘTNOŚĆI CHĘTNIE CIĘ NAUCZYMY – DOŁĄCZ DO NAS!

 

Nasze kawiarnie znajdują się  w dwudziestu miastach w całej Polsce!
Zaś nasza siedziba, Centrum Wsparcia:

Green Corner,
Ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa

Zobacz, jak wygląda nasz dzień w kawiarni

Stanowimy zgrany zespół i kierujemy się naszymi wartościami

Pewność

Kawa jest naszą pasją, dlatego jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy. Mamy najlepszą kawę, świetnych Baristów – Mistrzów Latte Art oraz doskonałych specjalistów w Centrum Wsparcia, dlatego lubimy stawiać sobie ambitne cele i jako zespół dążymy do ich realizacji - wiemy, że razem możemy osiągnąć więcej i być najlepszym zespołem ever! 😊

Szczerość

Jesteśmy zgranym zespołem i zawsze możemy na siebie liczyć. Cenimy sobie otartą i przyjazną atmosferę, uwielbiamy rozmawiać, śmiać się i nieustannie rozwijać swoje umiejętności. Jesteśmy autentyczni, bo każdy z nas jest sobą i dzięki temu się uzupełniamy! A jednoczy nas nasz cel - działamy wspólnie dla dobra naszych Gości.

Zobowiązanie

Pracujemy z zaangażowaniem dla siebie nawzajem - bo na tym polega współpraca w zespole i dzięki temu dajemy sobie oraz naszym Gościom gwarancję najwyższej jakości! Szanujemy się wzajemnie i uwielbiamy dzielić się naszymi sukcesami. 

Pracujemy, bo lubimy!

Mamy na koncie wiele wyróżnień i sukcesów, zaś szczególnie dumni jesteśmy z tego, że otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie I love my job. Winner 2017.
Odznaczenie I love my job. Winner 2017 wyróżnia pracodawców, którzy budują wspierające i pozytywne miejsce pracy, dlatego możemy być dumni, że Costa Coffee Polska znalazła się w gronie wyróżnionych. Jest to dla nas dowód, że miejsce pracy, które wspólnie tworzymy, inicjatywy i działania, które podejmujemy, są unikatowe na rynku.

Aby uzyskać odznaczenie, organizacje przechodzą specjalny zewnętrzny audyt, w którzym sprawdzanych jest ponad sto różnych procesów personalnych. Pośród badanych obszarów oceniane są między innymi: pozytywny proces rekrutacji, wzorowa komunikacja wewnętrza, oferta dopasowana do potrzeb Pracowników, wyróżniająca oferta benefitów, elastyczność zatrudniania odpowiadająca na potrzeby Pracowników, czy też dbanie o całościowy rozwój Pracowników dołączających do firmy.

To nasz wspólny sukces!

Ostatnie wpisy dla COSTA COFFEE POLSKA SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)