Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

COSTA COFFEE POLSKA SA

Chłodna 52
00-872 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.costacoffee.pl

To my, Costa Team!

Nasz zespół – Costa Team, jest jak mieszanka naszej kawy – jest tajemnicą naszego sukcesu, złożony z wyjątkowych ludzi, tworzy kompozycję idealną. Każdy z nas wnosi swoją indywidualność, a jako zespół stanowimy doskonałą całość. Łączy nas pasja do kawy i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Jesteśmy jak każda filiżanka kawy, serwowana w naszych kawiarniach – wyraziści, emanujący radością i niezawodni…aż się chce wracać!

Praca w Costa Coffee to fascynująca i aromatyczna przygoda, pełna bogatych smaków, w towarzystwie najlepszych Baristów - Baristów Costa Coffee! Tutaj praca jest naszą pasją, a mistrzowskie umiejętności czynią nas wyjątkowymi, dlatego nazywamy się Mistrzami Latte Art!

Naszych Baristów w kawiarniach wspierają zespoły profesjonalistów, pracujących w różnych działach naszej centrali, którą my nazywamy Centrum Wsparcia.

TWORZYMY ZGRANY ZESPÓŁ, W KTÓRYM DZIELIMY SIĘ PASJĄ I WIEDZĄ, DLATEGO MISTRZOWSKICH UMIEJĘTNOŚĆI CHĘTNIE CIĘ NAUCZYMY – DOŁĄCZ DO NAS!

 

Nasze kawiarnie znajdują się  w dwudziestu miastach w całej Polsce!
Zaś nasza siedziba, Centrum Wsparcia:

Green Corner,
Ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa

Zobacz, jak wygląda nasz dzień w kawiarni

Stanowimy zgrany zespół i kierujemy się naszymi wartościami

POWYŻSZE WARTOŚCI POMAGAJĄ NAM REALIZOWAĆ NASZĄ MISJĘ, CZYLI INSPIRUJEMY ŚWIAT DO WSPANIAŁEJ KAWY.

NASZE WARTOŚCI W CODZIENNYM ŻYCIU W OPINII NASZYCH PRACOWNIKÓW:

PASJA

„Wydając Gościom napój staram się podarować innym prezent na lepszy dzień."
Oliwka, #629

„Pasja to wkładanie całego serca i całej staranności, jaką możemy z siebie wykrzesać do tego, by serwować idealną kawę każdej osobie, która zetknie się z Costa Coffee”.
Adrian, Marketing

„Dzięki radości z pracy sprawiam, że nasi Goście się uśmiechają, a poprzez przygotowanie ich idealnej, ulubionej kawusi mają lepszy dzień!”.
Natalia, #633

ODWAGA

„Odwaga to niepoddawanie się, gdy coś nam nie wyjdzie – trzeba zdać sobie sprawę z tego co nam nie wyszło i zrobić wszystko, by kolejnym razem wykonać coś dobrze”.
Magda, Ptak Expoto niepoddawanie się, gdy coś nam

„W swojej karierze poznałam wielu wspaniałych i odważnych ludzi. Moja Kierowniczka zawsze sobie radziła i nigdy się nie poddawała. Ma werwę, ogromne chęci do pracy oraz doświadczenie, którego można tylko pozazdrościć”.
Oliwia, #629

„Aromatyczna filiżanka kawy pobudza każdego z nas, „daje kopa”, wyzwala emocje, które są impulsem do działania, do kreowania niezwykłych momentów, doświadczeń, dzieł, marzeń”.
Adrian, Marketing

SERDECZNOŚĆ

„Zrobić komuś kawę, to jakby go przytulić”.
Oliwka, #629

„Bycie serdecznym to zaopiekowanie się osobą tak, by czuła się u nas komfortowo i z chęcią do nas wracała”.
Ania, #124

„Serdeczność to brak fałszu – w zachowaniu, w rozmowie, w uśmiechu. To otwarte bycie sobą, które pozwala na budowanie nieprzypadkowych relacji”.
Ola, HR

„Wiem, że będziemy pracować zgodnie z wartościami i etyką firmy oraz we wzajemnym szacunku”.
Andżelika, #175

ZAUFANIE

„Dzięki zaufaniu do mojego zespołu, mogę go rozwijać stawiając przed nim nowe i coraz ambitniejsze zadania. Przejawem mojego zaufania jest więc powierzanie odpowiedzialności. Dzięki temu, że ufam, rzadziej mówię „sprawdzam”, zaufanie jest formą docenienia”.
Weronika, #142

„Ufam, że firma idzie w dobrym kierunku, szanuje i docenia pracowników (...) W Costa mogę liczyć na pomoc, rozwój moich umiejętności oraz jasną i otwartą Komunikację”.
Agata, HR

„Mogę polegać na ludziach, z którymi pracuję”.
Andżelika, #175

Ostatnie wpisy dla COSTA COFFEE POLSKA SA

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)