Dane kontaktowe

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A
60-476 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721241158

ETAPY REKRUTACJI

ETAP 1

Aplikacja przez kandydata

Swoją aplikację prześlij za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=70400e58fb274e81b098ee3f8659400a lub przez portal, na którym znalazłeś ogłoszenie. Do najczęściej wymaganych dokumentów należą CV oraz list motywacyjny. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony np. o dołączenie portfolio lub wykonanie zadania.

W tym etapie wszystko zależy od Ciebie! Sprawdź, czy Twoje dokumenty są poprawnie przygotowane oraz czy spełniłeś są wszystkie wymagania przedstawione w ofercie pracy.

Przypominamy, że aplikacje bez dołączonych ważnych klauzul o ochronie danych osobowych nie będą mogły być brane pod uwagę. Sprawdź, czy dołączyłeś stosowny zapis!

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Przesłane do nas dokumenty trafiają do działu HR, gdzie są wnikliwie analizowane. Dla nas liczy się nie tylko doświadczenie zawodowe, ale także zainteresowania, szczególne osiągnięcia, aktywność pozazawodowa itp. Ważne jest dla nas to jakim jesteś człowiekiem, ponieważ zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu kandydata do zespołu!

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Jeśli Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, przeprowadzimy z Tobą rozmowę telefoniczną lub zostaniesz zaproszony na spotkanie rekrutacyjne. Przebieg tego etapu zależy od stanowiska, na które aplikuje kandydat. Większość rozmów jest prowadzona w obecności przełożonego i rekrutera z działu HR. Czasami spotkanie może być poprzedzone wykonaniem zadań sprawdzających praktyczne umiejętności. Na tym etapie sprawdzamy informacje zawarte w dokumentach aplikacyjnych, a także umiejętności i kompetencje oraz poznajemy oczekiwania finansowe Kandydata. To także dobry moment, by zadawać nam pytania.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Szanujemy Twój czas i dbamy o to, by każda osoba, z którą odbyło się spotkanie, niezależnie od wyniku, otrzymała informację zwrotną. Jeśli masz pytania dotyczące swojej aplikacji, zwróć się do nas na adres [email protected]. W temacie koniecznie zaznacz nazwę stanowiska, na które aplikowałeś.

ETAP 5

Oferta pracy

Na podstawie spotkań i zebranych informacji, podejmujemy decyzję o wyborze Kandydata.Gratulacje! Wybraliśmy Ciebie! Dział HR skontaktuje się z Tobą i poinformuje o chęci zatrudnienia. Przedstawiona zostanie Ci też oferta finansowa. Ustalimy wspólnie termin rozpoczęcia pracy oraz otrzymasz od nas niezbędne do zatrudnienia dokumenty.