Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A
60-476 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721241158

POZNAJ NAS

Cosmo Group to jedna z wiodących międzynarodowych firm z sektora beauty. W portfolio firmy znajdują się marki NEONAIL, MYLAQ, NÉO MAKE UP, NEONAIL Expert. Kosmetyki Cosmo Group wyróżnia wysoka jakość, nowoczesność oraz innowacyjne rozwiązania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, inspirujemy i tworzymy trendy.

Nasz zespół składa się z ludzi, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Zapewniamy ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której masz możliwość ciągłego rozwoju.

Nie znalazłeś pracy dla siebie? Zaaplikuj spontanicznie przez formularz rekrutacyjny, a być może okaże się, że obecnie szukamy kogoś o Twoim profilu. Pamiętaj, aby zaznaczyć, którymi działami lub konkretnym stanowiskiem jesteś zainteresowany.

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=70400e58fb274e81b098ee3f8659400a

Nasze marki

  • NEONAIL to międzynarodowa marka kosmetyczna, która oferuje ponad 2500 produktów, w tym ponad 300 kolorów lakierów oraz akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Naszą misją jest inspirowanie kobiet każdego dnia oraz pokazywanie nowych rozwiązań i pomysłów na stylizacje paznokci. Obserwujemy trendy i reagujemy na zmieniające się potrzeby, dostosowując i wzbogacając portfolio.
  • NEONAIL Expert to program, który skierowany jest do specjalistek z branży stylizacji paznokci i daje szansę na rozwinięcie skrzydeł w tej dziedzinie. Profesjonalistki mogą skorzystać ze szkoleń, zdobyć certyfikaty oraz zyskać mnóstwo rabatów i benefitów. 
  • MYLAQ to marka oferująca produkty do stylizacji paznokci, stworzona dla młodych kobiet, która doskonale zna ich pragnienia, oczekiwania i zmienność. MYLAQ podkreśla ich kobiecość i wprowadza w świat różnorodnych kolorów, pamiętając, że każda reprezentuje inne odcienie piękna. 
  • NEO MAKE UP to marka kosmetyków kolorowych. Łącząc moc profesjonalnych produktów do makijażu z siłą naturalnych składników pielęgnacyjnych, pomagamy podkreślić naturalne piękno. Sięgając po kosmetyki z wegańskiej serii NÉO MAKE UP, możesz mieć pewność, że w ich składzie nie znajdziesz żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Co nas wyróżnia

Nasze benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)