Dane kontaktowe

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A
60-476 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721241158

POZNAJ NAS

Cosmo Group to międzynarodowa firma kosmetyczna wychodząca naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, inspirująca i tworząca trendy. Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość oraz innowacyjne rozwiązania. Produkowane przez nas kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji w Polsce oraz za granicą. Cosmo Group w portfolio posiada marki: NeoNail, Black Lashes, Revi, MylaQ i oferuje produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu.

Nasz zespół składa się z ludzi, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Zapewniamy ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której masz możliwość ciągłego rozwoju.

Nie znalazłeś pracy dla siebie? Zaaplikuj spontanicznie przez formularz rekrutacyjny, a być może okaże się, że obecnie szukamy kogoś o Twoim profilu. Pamiętaj, aby zaznaczyć, którymi działami lub konkretnym stanowiskiem jesteś zainteresowany.

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=70400e58fb274e81b098ee3f8659400a

Nasze marki

  • NeoNail to jeden z liderów na rynku polskim.  Oferuje ponad 250 kolorów lakierów hybrydowych oraz niezbędne akcesoria do stworzenia perfekcyjnej stylizacji paznokci oraz produkty pielęgnacyjne. 
  • Black Lashes dba o piękno kobiecego spojrzenia. W swojej ofercie posiada nie tylko szeroką gamę profesjonalnych akcesoriów oraz produktów do stylizacji rzęs dla stylistek, ale również produkty do ich pielęgnacji dedykowane klientkom indywidualnym.
  • Revi Titanium Nails to profesjonalna marka kosmetyczna oferująca innowacyjne pudry tytanowe do stylizacji, które gwarantują niesamowitą trwałość manicure oraz odżywienie i pielęgnację paznokci.
  • MylaQ to młoda marka lakierów hybrydowych gwarantująca świetną jakość, topowy styl i perfekcyjny manicure, prosty i możliwy do wykonania w domowym zaciszu.
  • NEO Make Up to nowa marka kosmetyków kolorowych, która powstała z myślą o Polkach i ich potrzebach. Marka przekonuje, że perfection is simple, co oznacza, że każda kobieta może w prosty sposób wykonać samodzielnie perfekcyjny makijaż i podkreślić to, co w niej najpiękniejsze.

Co nas wyróżnia

Nasze benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)