Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Corning Optical Communications

Smolice 1
95-010 Stryków
łódzkie, Polska
Telefon: 690 600 500
[email protected]

www.corning.com/praca

Dodatkowe lokalizacje:

Corning Optical Fiber

Tarczyńska 114
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: 515 14 15 16
[email protected]

www.corning.com/praca

Proces rekrutacji

ETAP 1

Twoja aplikacja

Zainteresowała Cię oferta pracy? Zaaplikuj! Sprawdzamy wszystkie nadesłane do nas zgłoszenia. Po przejrzeniu aplikacji, wybieramy osoby, których profile najbardziej pasują do naszych bieżących potrzeb rekrutacyjnych.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna

Skontaktujemy się z Tobą, żeby Cię lepiej poznać. Zapytamy o Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, pomysł na karierę i oczekiwania wobec pracodawcy. Jeśli na stanowisku, na które aplikujesz wymagana jest znajomość języka obcego, może się on przydać także podczas tej rozmowy.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Zaprosimy Cię do naszej siedziby w Strykowie lub w Mszczonowie, gdzie spotka się z Tobą Twój przyszły przełożony i reprezentant działu HR. Zdarza się, że organizujemy kolejną rozmowę – wówczas możemy poprosić Cię o przygotowanie prezentacji na konkretny temat. Na niektóre stanowiska sprawdzamy także wiedzę techniczną oraz znajomość języka angielskiego.

ETAP 4

Informacja

Bez względu na naszą decyzję, czy zaprosimy Cię do współpracy, czy też nie, otrzymasz od nas informację zwrotną na temat Twojej autoprezentacji w procesie rekrutacji. Najczęściej kontaktujemy się w ciągu dwóch tygodni, mailowo lub telefonicznie.