Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Corning Optical Communications

Smolice 1
95-010 Stryków
łódzkie, Polska
Telefon: 690 600 500
[email protected]

www.corning.com/praca

Dodatkowe lokalizacje:

Corning Optical Fiber

Tarczyńska 114
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: 515 14 15 16
[email protected]

www.corning.com/praca

POZNAJ NAS

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! Projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, a już niebawem także włókno światłowodowe. To dzięki naszej pracy miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Corning w Polsce to ponad 3000 osób tworzących przyszłość komunikacji (ta liczba ciągle rośnie!). Jesteśmy częścią Corning Incorporated z siedzibą w Nowym Jorku, działającego od 1851 roku i posiadającego ponad 100 fabryk i biur na całym świecie. W 2001 roku rozszerzyliśmy globalną działalność, otwierając zakład w Łodzi. Pięć lat później, z powodu rosnącego zapotrzebowania na nasze produkty, przenieśliśmy się do nowego, większego budynku w Strykowie pod Łodzią, gdzie aktualnie mamy już dwie hale produkcyjne. W 2021 roku wystartowaliśmy z projektem otwarcia nowej, innowacyjnej fabryki w Mszczonowie, która jako jedyna w Polsce, będzie produkować włókno światłowodowe.

Poznaj kilka faktów o nas!

 • opracowaliśmy pierwszy światłowód do przesyłania impulsów świetlnych na duże odległości – podstawę dzisiejszej telekomunikacji;
 • można powiedzieć, że w 1990 byliśmy w kosmosie razem z Teleskopem Hubble’a – dostarczyliśmy półfabrykat ze szkła do konstrukcji tego legendarnego modelu;
 • szkło Gorilla® Glass, używane już w ponad miliardzie urządzeń takich jak smartfony, smartwatche, smart TV, to również nasza zasługa;
 • polski dział Badań i Rozwoju zarejestrował już ponad 50 międzynarodowych patentów.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

 …bo możesz pracować w środowisku, które wspiera budowanie relacji i możliwość bycia sobą. Swoboda dzielenia się opiniami i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań połączone z wysokimi standardami etycznymi, szacunkiem i uczciwością tworzą idealną atmosferę do pracy i rozwoju.

…bo nieustannie się rozwijamy. W firmie dostarczającej rozwiązania technologiczne dla całego świata, dzięki różnorodności procesów, zadań i stanowisk, nie ma mowy o monotonii. Dzielimy się pomysłami i korzystamy z wiedzy współpracowników, by codziennie uczyć się czegoś nowego. U nas każdy ma duże pole do działania, bo wierzymy, że to najlepszy sposób na rozwój własny i firmy.

…bo rewolucjonizujemy komunikację. Nasz polski oddział odgrywa istotną rolę w globalnej strukturze firmy, a tworzone u nas technologie i nieustannie wprowadzane innowacje, zmieniają rynek i dostarczają kolejnych możliwości awansu pracowników we wszystkich obszarach i na każdym poziomie.

KOGO ZATRUDNIAMY

Pracują z nami zarówno doświadczeni inżynierowie, inżynierki, specjaliści i specjalistki z różnych dziedzin, jak i pracownicy produkcyjni, m.in. operatorzy, operatorki, monterzy i monterki. Wspieramy w rozwoju kariery także ludzi młodych – studentów i studentki różnych kierunków, dla których mamy przygotowany program stażowy i praktyki.

Najczęściej szukamy kandydatów do pracy w obszarach:

 • Produkcji
 • R&D
 • Lean Manufacturing
 • Utrzymania Ruchu
 • Jakości
 • Logistyki
 • Zakupów
 • IT

Oferty pracy umieszczamy na naszej stronie internetowej www.corning.com/praca

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)