Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Cordia Management Poland Sp. z o.o.

KOSZYKOWA 61B
00-667 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

cordiapolska.pl

NIP: 5252510476

Buduj swoją przyszłość na solidnych fundamentach

Cordia należy do grupy Futureal, jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej. Realizujemy projekty w Polsce, Rumunii, Hiszpanii i na Węgrzech. U podstaw naszego działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca absolutną pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

W 2020 r. zostaliśmy właścicielem w brytyjskiej firmie deweloperskiej Blackswan Property. Jesteśmy wyłącznym akcjonariuszem spółki Polnord S.A. Swoje udziały posiadamy również w firmie Argo Properties z siedzibą w Niemczech.

Ludzie to dla nas najważniejsza inwestycja

Swoją pozycję wzmacniamy od ponad 19 lat, zdobywając doświadczenie, rozwijając się, korzystając z najnowocześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników – każdy z nich stanowi ważną cegiełkę w sukcesie naszych projektów.

Poszerzaj Horyzonty, działaj z Fantazją

Budowanie portfolio w Polsce rozpoczęliśmy w 2014r. od realizacji osiedli mieszkaniowych w Krakowie. Aktualnie stawiamy na sukcesywną ekspansję do kolejnych dużych miast, budując i oddając do użytkowania tysiące mieszkań w kolejnych projektach w Warszawie i Trójmieście. Jednocześnie przygotowujemy się do debiutów na nowych rynkach m.in. w Poznaniu.

Do naszych najciekawszych projektów należą m.in.:

  • Horyzont Praga (Warszawa, w budowie) – wysoki na 17 pięter budynek, uznany przez Newseek za jedno z „10 nowych osiedli najlepszych do życia”
  • Fantazja (Warszawa, w budowie) – kameralne osiedle o unikalnej architekturze w skandynawskiej stylistyce
  • Zielone Bemowo (Warszawa, zrealizowany) – projekt 7 budynków mieszkalnych połączonych rozległym „miejskim ogrodem”
  • Villa Jaśkowa Dolina (Gdańsk, w budowie) – inwestycja powstająca w unikalnej lokalizacji, tuż przy Parku Jaśkowej Doliny, w okolicy Trójmiejskiego parku Krajobrazowego
  • Supernova (Kraków, zrealizowany) – nowoczesne osiedle z widokiem na Park Lotników Polskich

Ścieżka rekrutacyjna

Etap 1 - Aplikacja online

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta pracy, prześlij nam swoje CV oraz odpowiedz na kilka pytań zawartych w formularzu. W przypadku, gdybyś nie znalazł interesującej Cię oferty, ale chcesz z nami pracować, wypełnij dedykowany do tego celu formularz, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera. Dodamy Twój kontakt do naszej bazy talentów.

Etap 2 - Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoja aplikacja pasuje do profilu oferowanego przez nas stanowiska, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przeprowadzić krótką rozmowę na temat dopasowania naszej oferty pracy do Twoich potrzeb zawodowych.

Etap 3 - Spotkanie

Kolejnym etapem rekrutacji jest z spotkanie z przyszłym przełożonym i reprezentantem działu HR. Będziemy chcieli porozmawiać o Twoim dotychczasowym doświadczeniu oraz przedstawić zakres obowiązków dla danego stanowiska.

Etap 4 – Kolejne spotkanie

Rekrutacje na niektóre stanowiska oprócz rozmowy z potencjalnym przełożonym zawierają dodatkowy etap, którym jest spotkanie z innymi kluczowymi osobami w naszej firmie. O tym, czy dany etap jest brany pod uwagę w przypadku Twojej aplikacji, poinformuje Cię Twój rekruter.

Etap 5 - Wynik rekrutacji

Na tym etapie informujemy kandydatów o wynikach rekrutacji. Jeżeli decyzja jest pozytywna – Witaj na pokładzie! 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)