Dane kontaktowe

Coral Travel Poland Sp. z o. o.

Postępu 17B
Postępu 17B
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.coraltravel.pl

NIP: 5252140453

Benefity

Zadbamy o Twoje zdrowie

Od samego początku naszej współpracy obejmiemy Cię opieką medyczną u naszego partnera LuxMed. Wybierzesz  dla siebie najodpowiedniejszy pakiet – do wyboru trzy o różnym zakresie usług. Możesz także po korzystnych cenach zgłosić do programu swoich najbliższych.

Mały głód nam niestraszny

Drugi benefit, którym zostaniesz objęty od samego początku pracy u nas to karta żywieniowa. Pozwoli Ci ona na kupno gotowych dań i napojów. Zapłacisz nią zbliżeniowo w tysiącach lokali na terenie całej Polski.

Do wyboru do koloru

Po okresie próbnym możesz dołączyć do programu Multikafeterii w, której każdy znajdzie coś dla siebie. Karta sportowa, bilety do kina, bony zakupowe i wiele innych.

Z nami będziesz bezpieczny

Nasz kolejny benefit to ubezpieczenie grupowe. Dzięki korzystnej cenie możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia, które zapewni Ci spokój podczas nieprzewidzianych sytuacji.

To się opłaca

Pracując w naszej firmie otrzymujesz zniżki na loty i noclegi w naszych hotelach. Zniżki   rosną wraz ze stażem pracy – warto z nami zostać na dłużej! 

Wyjątkowi ludzie

Nasz najważniejszy benefit to ludzie pracujący w naszej firmie. Atmosfera w biurze pozwoli Ci na wykorzystanie swojego potencjału i podnoszenie swoich kwalifikacji.