Dane kontaktowe

Convergys Szczecin

Al. Wojska Polskiego 62
70-470 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
rekrutacja@convergys.com

Pozostałe oddziały

Convergys Lublin

T. Szeligowskiego 6 C
20-883 Lublin
lubelskie, Polska
rekrutacja.lublin@convergys.com

Kim jesteśmy

Convergys to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych.

Convergys oferuje outsourcing obsługi klienta w zakresie wsparcia telefonicznego, self service i rozwiązań systemowych dopasowanych do rynku usług komunikacyjnych, finansowych, IT, sprzedażowych, opieki zdrowotnej i rynku rządowego.

Nasi Klienci i użytkownicy ich produktów na całym świecie mogą skorzystać z naszej niemal nieograniczonej dostępności geograficznej, możliwości językowych i usług na najwyższym poziomie w branży.

Na całym świecie zatrudniamy 130 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach.

Na rynku polskim jesteśmy obecni od przeszło 10 lat. Zatrudniamy osoby posługujące się językami obcymi. Zdecydowana większość naszych pracowników mówi po niemiecku.

Nasz Misja

Wyznaczamy standardy w branży poprzez ponadprzeciętną dbałość o klienta, jego użytkowników i pracowników.

Nasze Wartości

  • Stawiać potrzeby klienta na pierwszym miejscu
  • Być jednym zespołem
  • Robić to, co słuszne
  • Służyć lokalnej społeczności

Naszą misją jest również być numerem 1 w tym, co robimy. Możemy to osiągnąć zatrudniając tylko najlepszych pracowników. Dlatego poszukujemy osób entuzjastycznie nastawionych, gotowych do ciągłego rozwoju i podejmowania wyzwań. W zamian za Twoje zaangażowanie zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele, poszerzyć wiedzę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Jeśli chcesz stać się częścią międzynarodowego zespołu i pracować dla jednej z największych korporacji na świecie w branży outsourcingu z przyjemnością spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie naszej firmy. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy! Być może Twoje wymarzone stanowisko już tam jest?

Convergys Szczecin

Siedziba firmy Convergys w Szczecinie mieści się w dużym klimatyzowanym biurowcu w centrum miasta przy Alei Wojska Polskiego 62. Lokalizacja w sercu miasta sprawia, że miejsce pracy jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Szczecina, a w najbliższej okolicy znajduje się wiele sklepów, kawiarni i restauracji.

Jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji w Szczecinie Convergys zapewnia stałe zatrudnienie. Umowa o pracę na czas nieokreślony jest kolejną po 3- miesięcznym okresie próbnym.

Firma oprócz tego, że oferuje stałe zatrudnienie, daje możliwość i wsparcie każdemu, kto chce dalej rozwijać się w jej strukturach, zdobywać doświadczenie i wspinać się po szczeblach kariery w międzynarodowej korporacji.

Praca polega na bez sprzedażowym rozwiązywaniu problemów technicznych użytkowników indywidualnych i biznesowych, w języku obcym przez telefon (tylko połączenia przychodzące), e-mail i czat. Pierwszym językiem wsparcia w Szczecinie był język niemiecki, lecz w tej chwili rozszerzyliśmy ten obszar o język francuski, włoski, rosyjski i czeski.

Wielokulturowe zespoły w naszej firmie liczą od kilku do ponad 20 osób. Praca organizowana jest na podstawie grafiku układanego z wyprzedzeniem, co daje dużą elastyczność i możliwość dostosowania czasu pracy do indywidualnych preferencji. Pierwszym dniem pracy jest pierwszy dzień treningu. Podczas szkolenia, doświadczeni trenerzy wewnętrzni, przekazują całą wiedzę potrzebną do samodzielnej pracy na danym stanowisku. Firma zapewnia również pełny dostęp do wszystkich sprzętów danego Klienta jak również konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku.

Convergys Lublin

Oddział Convergys Lublin powstał w maju 2014 roku i jest on całkowicie dedykowany wiodącemu dostawcy usług telekomunikacyjnych w Europie – firmie Telefonica. W Lublinie rozwijany jest niemieckojęzyczny zespół obsługi klienta dla użytkowników tego operatora telekomunikacyjnego (tylko obsługa połączeń przychodzących). Praca w Lublinie zawsze zaczyna się szkoleniem, które jest pierwszym miesiącem umowy o pracę na 3-miesięczny okres próbny.

Oddział w Lublinie zlokalizowany jest w nowoczesnym lubelskim biurowcu Nord Office Park, przy ul. Szeligowskiego 6. Do naszej dyspozycji mamy 4 piętra w budynku. Z najwyższych pięter rozpościera się przepiękny widok na lubelską Starówkę oraz Zamek. Wrażenia niezwykłe, zwłaszcza podczas zachodu słońca.

Nasz oddział tworzą wspaniali ludzie, którzy każdego dnia wzajemnie się wspierają i otaczają rodzinną atmosferą. Dla wszystkich naszych pracowników organizujemy różne konkursy z nagrodami, czy też imprezy integracyjne, podczas których możemy nawiązać jeszcze trwalsze przyjaźnie. Gwarantujemy wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że praca przestaje być codziennym obowiązkiem, stając się po części zabawą i przyjemnością.

Nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego wkładamy wiele wysiłku, by stworzyć przyjazne środowisko pracy. Wspólnie tworzymy miejsce, w którym czujemy się dobrze i w którym w pełni możemy wykorzystać swój potencjał. Każdy może spróbować swoich sił w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska - kilkunastu naszych Agentów awansowało już na stanowisko Mentora, Coacha, czy Team Leadera. Można podnieść również swoje kwalifikacje biorąc udział w programie Project Talent – jest to program rozwojowy dla naszych pracowników, który rozwija ich kompetencje miękkie (takie jak komunikacja, czy coaching), jak również kompetencje twarde, jak np. Excel. Wspólnie świętujemy Walentynki, Halloween, Dzień Kobiet, gramy w koszykówkę, czy też łączymy nasze siły i pomagamy potrzebującym.

Dołącz do naszego zespołu już dziś i przekonaj się sam, jakie jeszcze inne atrakcje czekają na Ciebie w naszym oddziale!

Ostatnie wpisy dla Convergys Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)