Dane kontaktowe

Contrain Group Sp. z o.o.

Towarowa 35
61-896 Poznań
wielkopolskie, Polska

NIP: 7811812623

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej Contrain, działamy od 1998 roku. W ramach Grupy Contrain powstało kilka podmiotów: dwie Agencje Pracy Tymczasowej i spółka zajmująca się doradztwem personalnym. Współpracujemy z blisko stoma przedsiębiorstwami. Oferujemy pracę fizyczną, głównie na terenie Holandii i Niemiec. Działamy w oparciu o najwyższe standardy i normy prawne regulujące pracę w krajach Unii Europejskiej.

Nasz zespół

Posiadamy pięć biur w Polsce, a także wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Naszą pracę opieramy na doświadczonych pracownikach i młodych specjalistach, którzy mają ogromy zapał do pracy i wnoszą świeże spojrzenie do firmy.

Nasze biura

Nasz największy oddział znajduje się w Łodzi. W łódzkim biurze mieszczą się Działy Kadr i Płac, Księgowości, Operacji i Obsługi Klienta, Administracji oraz Rekrutacji.

Drugi, zaraz po oddziale w Łodzi jest oddział w Poznaniu. Tutaj znajduje się Dział Rekrutacji, Marketingu, Operacji i Obsługi Klienta, Administracji, Kontrolingu, Logistyki oraz Sprzedaży.

Trzy pozostałe biura, to tzw. oddziały terenowe, w których funkcjonują Działy Rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)