Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Constantia Flexibles Poland Holding Sp. z o.o.

Opolska 114
Budynek O3 Business Campus I
31-323 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 2850709
[email protected]

www.cflex.com

NIP: 6772396834

Dodatkowe lokalizacje:

Constantia ColorCap sp. z o. o.

ul.Przemysłowa 24
NIP: 642-100-95-85
44-290 Jejkowice
śląskie, Polska
Telefon: 48 32 756 05 59
Fax: 48 32 430 23 52
[email protected]

www.cflex.com

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

Rogowiec, ul. Austriacka 5
NIP 769-100-59-65
97-410 Kleszczów
łódzkie, Polska
Telefon: 48 44 747 02 41
Fax: 48 44 747 02 09
[email protected]

www.cflex.com

CONSTANTIA FLEXIBLES W POLSCE

CONSTANTIA FLEXIBLES POLAND HOLDING SP. Z O.O. W KRAKOWIE

Constantia Business Service Poland od września 2016 roku jest jednym z trzech Centrów Usług Biznesowych w Europie, który świadczy usługi dla Constantia Flexibles Group.  Nasz najnowszy CBS znajduje się w pięknym mieście - Kraków, które ma długoletnią tradycję doskonalenia akademickiego i w którym znajdują się liczne uniwersytety, instytucje badawcze oraz inne organizacje naukowe. 

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie IT i finansów. Naszą wiedzą i pasją jesteśmy gotowymi wspierać naszych kolegów z Constanta Group na całym świecie. Obecnie w Krakowie zatrudniamy ponad sto dwadzieścia osób, które tworzą przyjazną atmosferę i zgrany zespół. 

Naszym celem jest rekrutacja, rozwój oraz zatrzymanie najlepszych talentów. Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy, a to zaczyna się od naszych pracowników.

Wierzymy w rozwój i chcemy wspierać naszych kolegów, aby mogli się doskonalić i w pełni wykorzystać swój potencjał. Z tego powodu w Constantii oferujemy programy szkoleniowe, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych pracowników.

Korzystamy z platform szkoleniowych, a nasze szkolenia organizujemy zarówno we współpracy z zewnętrznymi dostawcami, jak i organizujemy je wewnętrznie, również w ramach platformy Constantia University.

NASZE PROCESY: 

Centrum IT jest częścią globalnej struktury IT. Do naszych zespołów poszukujemy specjalistów, którzy chcą się rozwijać w obszarach:  IT Applications, IT Service Delivery & Operations oraz Technical Business Management. 

W Constantia Business Service Polska zajmujemy się również obsługą procesów finansowo-księgowych - Finance Business Services. Nasi współpracownicy mogą rozwijać się w następujących obszarach: Accounts Payable, Accounts Receivables, Treasury, Travel Accounting, Internal Reporting, Master Data oraz General Ledger. W ramach działu finansów funkcjonują również zespoły Tax, Controlling oraz Procurement, które bezpośrednio współpracują z Grupą Cflex. 

W naszych strukturach znajduje się Dział Sprzedaży, który jest odpowiedzialny za budowanie globalnej strategii sprzedaży dla zakładów Cflex na całym świecie. 

Jednocześnie wspieramy naszych współpracowników tworząc lokalne zespoły w obszarach: Human Resources , Office Management oraz HSSE

Jeśli chcesz pracować ze specjalistami pełnymi pasji, którzy tworzą wspaniałą i rodzinną atmosferę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu, dołącz do nas!

Aplikuj już teraz!

Jeśli nie odpowiedzieliśmy jeszcze na Twoje pytania, skontaktuj się z nami i daj nam znać, jak możemy Cię jeszcze bardziej wesprzeć!

[email protected]

CONSTANTIA COLOR CAP SP. Z O.O. W JEJKOWICACH

Constantia ColorCap Sp. z o.o. powstała w 1994 r. jako producent opakowań dla przemysłu spożywczego. Na dzień dzisiejszy w zakładzie w Jejkowicach zatrudniamy około 180 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam być aktywnym partnerem naszych klientów i dostawców podczas opracowywania nowych produktów i procesów gwarantując za każdym razem najwyższej jakości rozwiązania.

Od początku istnienia firmy, tj. od 1994 r. „platynki”, czyli wieczka aluminiowe są naszym głównym produktem. Posiadamy nowoczesne maszyny do druku fleksograficznego, dzięki czemu gwarantujemy doskonałą reprodukcję wzorów. Dzięki pracy doświadczonego zespołu grafików możemy zaprojektować dowolny wzór graficzny, nadrukować, wyciąć i dostarczyć naszym klientom.

Stale udoskonalamy procesy produkcyjne przy użyciu nowoczesnych narzędzi Lean Management. Doświadczenie i doskonała organizacja pracy wszystkich działów naszej firmy gwarantują klientom terminową realizację każdego zamówienia.

Jesteśmy świadomi,  że „Ziemia jest tylko jedna”, dlatego nasze produkty w pełni nadają się do powtórnego przetworzenia. W odpowiedzi na oczekiwania klientów co do rzetelności i spójności  wszystkich naszych procesów wdrożyliśmy system zarzadzania jakością ISO 9001.

Wiemy jednak, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągnąć zakładanych celów ani rozwijać naszej organizacji. Dlatego od początku istnienia firmy staramy się stworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko pracy, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dołącz do nas - „UNWRAP YOUR TALENT. SHAPE THE WORLD”!

CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O. W ROGOWCU

Constantia Teich Poland Sp. z o.o. to nie tylko uznany producent opakowań, ale przede wszystkim sprawnie działający zespół ponad 240 osób z pasją dla opakowań, który stale się rozwija dzięki powstającym nowym miejscom pracy. Jesteśmy podzieleni na kilkanaście działów, wspólnie produkujących opakowania dla największych Klientów w Polsce i na świecie. W strukturze działalności spółki podstawę stanowią procesy produkcyjne, takie jak:  druk opakowań na folii w oparciu  o nowoczesne technologie druku rotograwiurowego i fleksograficznego oraz procesy towarzyszące,  w tym: przygotowanie maszyn i farb, laminacja, cięcie, kontrola jakości i magazyn. 

Znajdujemy się w woj. łódzkim w miejscowości Rogowiec i jesteśmy jedną z dwóch polskich fabryk Grupy Constantia Flexibles zaopatrującą naszych Klientów w opakowania do żywności.

Jesteśmy  stabilnie rozwijającą się firmą z ponad 25-letnią historią. Obecnie zatrudniamy około 240 pracowników, którym staramy się stworzyć stabilne i komfortowe warunki pracy. Dzięki prowadzonym programom i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zapewniamy naszej załodze  bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie. Jedną z naszych wartości jest ciągłe doskonalenie – od procesów, przez inicjatywy propracownicze, aż po produkty dla naszych Klientów.

Dbamy o zachowanie najwyższych  standardów, czego potwierdzeniem są certyfikaty jakości oraz pozytywne wyniki audytów socjalnych. Mamy przyjemność szczycić się opinią jednej z najlepszych fabryk w Grupie Constantia Flexibles, a nasi pracownicy często uczestniczą w inicjatywach i projektach na forum Grupy.

Jako producent opakowań foliowych, wraz z naszymi klientami, dbamy o ochronę towarów, zdrowia konsumentów i wspieranie zrównoważonego rozwoju. Dzięki prowadzonym wspólnie inicjatywom na rzecz lokalnych społeczności i środowiska staramy się kreować lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

Możesz być częścią tej podróży, jeżeli to waśnie z nami będziesz chciał dalej rozwijać swój potencjał. 

Zaaplikuj i przyjdź poznać nas osobiście!