Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Constantia Flexibles Poland Holding Sp. z o.o.

Opolska 114
Budynek O3 Business Campus I
31-323 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 2850709
[email protected]

www.cflex.com

NIP: 6772396834

Dodatkowe lokalizacje:

Constantia ColorCap sp. z o. o.

ul.Przemysłowa 24
NIP: 642-100-95-85
44-290 Jejkowice
śląskie, Polska
Telefon: 48 32 756 05 59
Fax: 48 32 430 23 52
[email protected]

www.cflex.com

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

Rogowiec, ul. Austriacka 5
NIP 769-100-59-65
97-410 Kleszczów
łódzkie, Polska
Telefon: 48 44 747 02 41
Fax: 48 44 747 02 09
[email protected]

www.cflex.com

Jak wygląda rekrutacja?

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce wziąć aktywny udział w tworzeniu lepszej przyszłości To oferta dla osób szukających wartościowej i rozwojowej pracy w bezpiecznym, stabilnym środowisku, które potrafią i chcą dostarczać najwyższą jakość i dobre wyniki. 

Jesteśmy zespołem specjalistów i managerów Constantia Flexibles - jednego z wiodących światowych producentów opakowań elastycznych dla branży detalicznej i przemysłu farmaceutycznego. Jeśli tak jak my, chcesz mieć aktywny udział w opracowywaniu zrównoważonych rozwiązań, to jest to zaproszenie dla Ciebie - do rozwijania swojego talentu i kształtowania świata razem z nami.

Proces rekrutacji

Etapy procesu rekrutacyjnego zależą od spółki, którą wybierzesz.

W Constantia Flexibles dbamy o to, aby proces rekrutacyjny umożliwiał rzetelną i obiektywną ocenę kandydatów, dlatego zachęcamy Cię do utworzenia swojego konta w strefie Kandydata Constantia Flexibles. Znajdziesz ją na stronie: https://jobs.cflex.com/

Aby poznać przebieg procesu skorzystaj z przycisku listy rozwijanej „wybierz stanowisko” i wybierz oddział CFlex, do którego chcesz aplikować.

Proces rekrutacji dla Constantia Teich Poland:

ETAP 1

Cieszymy się, że poznałeś nas już trochę bliżej. Teraz my z chęcią poznamy Ciebie!

Wykonaj kilka kroków i prześlij nam swoją aplikację:

1. Odwiedź zakładkę „Kariera” na stronie https://jobs.cflex.com/, aby zobaczyć nasze aktualne oferty pracy.

Tam możesz aplikować na wybrane stanowisko lub przesłać nam dokumenty aplikacyjne nie czekając na ogłoszenie. Aby zapoznać się z ofertami pracy w naszej lokalizacji, wybierz z rozwijanego menu firmę "Constantia Teich Poland".

 2. Załóż konto

  1. Wypełnij krótki formularz z danymi kontaktowymi i dołącz CV
  2. Następnie kliknij „Sprawdź i prześlij”! Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem przesłania i linkiem, w który musisz kliknąć, aby zakończyć proces aplikacji.

3. Aplikuj bez rejestracji

Przejdź do zakładki „aplikacja spontaniczna”, aby uzupełnić kwestionariusz i załączyć CV.

Pamiętaj, by z listy rozwijanej wybrać Constantia Teich Poland.

Następnie kliknij „Sprawdź i prześlij” - otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem przesłania i linkiem, w który musisz kliknąć, aby zakończyć proces aplikacji.

Teraz potrzeba trochę cierpliwości. Gdy tylko pojawią się u nas oferty adekwatne do Twojego profilu zawodowego, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do udziału w rekrutacji.

ETAP 2

Spotkanie rekrutacyjne

Kolejny krok to spotkanie z pracownikiem działu HR i bezpośrednim przełożonym. Daj się poznać od najlepszej strony i dowiedz się więcej o interesującym Cię stanowisku. W zależności od specyfiki stanowiska spotkania organizowane są spotkania, na miejscu bądź online.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, nasze spotkanie rekrutacyjne może składać się z 1 lub 2 etapów.

Jeżeli wymagane będzie dodatkowe spotkanie, zaprosimy Cię na rozmowę z kierownikiem wyższego szczebla.

ETAP 3

Kolejny krok będzie należał do Ciebie. Przyjmij naszą ofertę i… Witaj w Constantia Teich Poland!

Twoje pomysły, Twoje umiejętności i pasja do działania to Twój talent!

Nie czekaj zbyt długo i aplikuj za pośrednictwem https://jobs.cflex.com/

Proces rekrutacji dla Constantia Flexibles Poland Holding:

ETAP 1

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do centrum usług biznesowych Constantia Flexibles Poland Holding, tutaj znajdziesz więcej informacji na temat przebiegu naszego procesu aplikacyjnego:

Nasz proces rekrutacji może różnić się w poszczególnych działach oraz w zależności od stanowiska pracy - skupiamy się jednak na umiejętnościach, kompetencjach i doświadczeniu związanych z danym stanowiskiem.

SELEKCJA CV

Rekruter HR weryfikuje wszystkie aplikacje, a także profile kandydatów, którzy wcześniej zarejestrowali się w bazie talentów Cflex.

ETAP 2

ROZMOWA TELEFONICZNA

Pierwszy kontakt z rekruterem HR. Podczas rozmowy telefonicznej kandydaci mogą dowiedzieć się więcej o stanowisku pracy oraz firmie.

ETAP 3

ROZMOWA REKRUTACYJNA

Kandydaci biorą udział w rozmowie kwalifikacyjnej - twarzą w twarz, w naszym biurze lub w formie wideo- konferencji, za pośrednictwem aplikacji Teams App*.

*Podczas pandemii organizujemy tylko wideo rozmowy.

Podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej pracownik działu HR wraz z Menadżerem liniowym rozmawiają z kandydatem o doświadczeniu, kompetencjach oraz kwalifikacjach.  Skupiamy się również na dopasowaniu kandydata do kultury organizacyjnej naszej firmy*.

*Podczas wybranych procesów organizujemy dwie rozmowy rekrutacyjne.

Po zakończeniu procesu rekrutacji rekruter HR informuje kandydatów o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Na życzenie kandydatów, którzy nie zostali wybrani, udzielamy również dodatkowej informacji zwrotnej.

ETAP 4

OFERTA PRACY

Po zakończeniu procesu rekrutacji wybranemu kandydatowi przedstawiamy ofertę pracy.

Proces rekrutacji dla Constantia ColorCap:

ETAP 1

Wyślij CV

Przesłane aplikacje są analizowane przez Dział Personalny. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których następnie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w wybranej lokalizacji.

ETAP 2

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa rekrutacyjna z pracownikiem działu Personalnego w formie tradycyjnego wywiadu w obecności kierownika danego działu. W przypadku stanowisk specjalistycznych rozmowa może być dodatkowo prowadzona w języku angielskim, oraz mogą zostać włączone testy wiedzy merytorycznej i testy umiejętności, np. z MS Excel. W przypadku stanowisk produkcyjnych wykonujemy testy manualne, matematyczne oraz sprawdzające jakość pracy.

ETAP 3

Weryfikacja i wybór

Na tym etapie podejmowana jest finalna decyzja o zatrudnieniu. Wybieramy kandydata, który najbardziej spełnia oczekiwania danego stanowiska.

ETAP 4

Oferta pracy i informacja zwrotna

Kontaktujemy się  z wybraną osobą  i proponujemy pracę w naszym gronie.