Dane kontaktowe

Constantia Flexibles Poland Holding Sp. z o.o.

Opolska 114
Budynek O3 Business Campus I
31-323 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 2850709
[email protected]

www.cflex.com

NIP: 7691005965

Dodatkowe lokalizacje:

Constantia ColorCap sp. z o. o.

ul.Przemysłowa 24
NIP: 642-100-95-85
44-290 Jejkowice
śląskie, Polska
Telefon: 48 32 756 05 59
Fax: 48 32 430 23 52
[email protected]

www.cflex.com

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

Rogowiec, ul. Austriacka 5
NIP 769-100-59-65
97-410 Kleszczów
łódzkie, Polska
Telefon: 48 44 747 02 41
Fax: 48 44 747 02 09
[email protected]

www.cflex.com

Poznaj nas

KIM JESTEŚMY?

Constantia Flexibles jest jednym z czołowych producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego na świecie. Jesteśmy obecni w 18 krajach, a nasza firma zatrudnia powyżej 8 000 pracowników w 40 zakładach produkcyjnych.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów i rozwiązań dla branży spożywczej i farmaceutycznej. Zawsze są to opakowania dopasowane do potrzeb Klientów. W myśl zasady „People, Passion, Packaging” tworzymy zespół specjalistów pracujących z pasją do opakowań.

Polska odgrywa ważną rolę w europejskich i światowych strukturach firmy. Poza działającymi fabrykami firma zlokalizowała w naszym kraju międzynarodowe centrum świadczące usługi o zasięgu europejskim i globalnym.  Constantia Flexibles w Polsce to zatem nie tylko praca dla inżynierów i techników. Szukamy także specjalistów w obszarach biznesowych. Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy - z nami rozwiniesz się zawodowo.

Zobacz kim jesteśmy i co robimy!

CONSTANTIA FLEXIBLES W POLSCE

CONSTANTIA FLEXIBLES POLAND HOLDING SP. Z O.O. W KRAKOWIE

 

Centrum Usług Biznesowych –powstało we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu wspólnie budujemy zespół specjalistów, który wspiera procesy biznesowe dla Grupy Constantia Flexibles.  Obecnie w CFPH zatrudnionych jest ponad 80 osób, które tworzą zgrany zespół oraz przyjazną atmosferę.

IT Center powstało  jako część globalnej struktury IT. Do naszych zespołów poszukujemy specjalistów, którzy chcą się rozwijać w obszarze aplikacji, infrastruktury oraz analizy biznesowej.

W Krakowie prowadzimy również obsługę procesów finansowo-księgowych, realizując transakcje z obszaru zobowiązań i płatności, raportowania oraz należności dla jednostek zlokalizowanych w Europie. Do działu finansów należą Tax Department oraz Controlling, które współpracują z Grupą Cflex.

W naszych strukturach znajduje się również Sales Department. Dział zajmuje się realizacją globalnej strategii sprzedaży dla zakładów Cflex na całym świecie.

JEJKOWICE

Constantia ColorCap Sp. z o.o. powstała w 1994 r. jako producent opakowań dla przemysłu spożywczego. Na dzień dzisiejszy w dwóch zakładach zatrudniamy około 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam być aktywnym partnerem naszych klientów i dostawców podczas opracowywania nowych produktów i procesów gwarantując za każdym razem najwyższej jakości rozwiązania.

ROGOWIEC:

Constantia Teich Poland Sp. z o.o. to nie tylko uznany producent opakowań, ale przede wszystkim sprawnie działający zespół ponad 250 osób z pasją dla opakowań, który stale się rozwija dzięki powstającym nowym miejscom pracy. Jesteśmy podzieleni na kilkanaście działów, wspólnie produkujących opakowania dla największych Klientów w Polsce i na świecie. W strukturze działalności spółki podstawę stanowią procesy produkcyjne, takie jak:  druk opakowań na folii w oparciu o nowoczesne technologie druku rotograwiurowego i fleksograficznego oraz procesy towarzyszące,  w tym: przygotowanie maszyn i farb, laminacja, cięcie, kontrola jakości i magazyn. 

CO JEST DLA NAS WAŻNE

Każdy Pracownik jest dla nas bardzo ważny: starannie dobieramy kandydatów w procesie rekrutacji, wdrażamy ich w nowe obowiązki i powierzamy ambitne zadania. Współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z naszej firmy.

Każdy, kto trafi do naszego zespołu, może liczyć na stabilne miejsce pracy, dobre i bezpieczne warunki pracy oraz pakiet socjalny. Nieustannie pracujemy nad tym, by każdy z nas czuł się doceniony i szanowany. Słuchamy opinii naszych pracowników, zachęcamy do samodzielności i współpracy. Poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa i zdrowia, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najlepsze i najbezpieczniejsze warunki pracy.

Nasza dewiza to: People Passion Packaging

People   Ludzie, którzy chcą pokazać nam swoje zaangażowanie, nawiązując z nami długoterminową współpracę. Ludzie, dla których liczy się wzajemny szacunek, nieustanne doskonalenie oraz dbałość o przyjazną atmosferę pracy, którą chcemy się cieszyć razem z Wami.  

Passion   Wierzymy, że zaangażowanie pracowników decyduje o sukcesie naszej firmy. Poszukujemy osób, które z pasją wykonują swoje obowiązki realizując przy tym wyznaczone wspólnie cele zawodowe i korporacyjne.

Packaging  Opakowania, które spełniają wymagania klienta i zmieniają się wraz z trendami na świecie.

Więcej informacji o naszych jednostkach organizacyjnych znajdziesz w zakładce „Dowiedz się o nas więcej…”

Najnowsze oferty pracy

 • ! superoferta

  CONSTANTIA FLEXIBLES POLAND HOLDING SP Z O O

  Kraków, małopolskie

  2019-06-25
 • ! superoferta

  CONSTANTIA FLEXIBLES POLAND HOLDING SP Z O O

  Kraków, małopolskie

  2019-06-25
 • Constantia ColorCap Sp. z o.o.

  Rybnik, Jejkowice (pow. rybnicki), śląskie

  2019-06-18
 • Constantia ColorCap Sp. z o.o.

  Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, śląskie

  2019-06-18

zobacz wszystkie oferty pracy (4)