Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Constantia Flexibles Poland Holding Sp. z o.o.

Opolska 114
Budynek O3 Business Campus I
31-323 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 2850709
[email protected]

www.cflex.com

NIP: 6772396834

Dodatkowe lokalizacje:

Constantia ColorCap sp. z o. o.

ul.Przemysłowa 24
NIP: 642-100-95-85
44-290 Jejkowice
śląskie, Polska
Telefon: 48 32 756 05 59
Fax: 48 32 430 23 52
[email protected]

www.cflex.com

Constantia Teich Poland Sp. z o.o.

Rogowiec, ul. Austriacka 5
NIP 769-100-59-65
97-410 Kleszczów
łódzkie, Polska
Telefon: 48 44 747 02 41
Fax: 48 44 747 02 09
[email protected]

www.cflex.com

Poznaj nas

KIM JESTEŚMY?

Constantia Flexibles jest jednym z czołowych producentów opakowań giętkich dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego na świecie.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów i rozwiązań dla branży spożywczej i farmaceutycznej- opakowania dopasowane do potrzeb Klientów. W myśl zasady „People, Passion, Packaging” tworzymy zespół specjalistów pracujących z pasją do opakowań.

Polska odgrywa ważną rolę w europejskich i światowych strukturach firmy. Poza działającymi fabrykami firma zlokalizowała w naszym kraju międzynarodowe centrum świadczące usługi o zasięgu europejskim i globalnym.  Constantia Flexibles w Polsce to zatem nie tylko praca dla inżynierów i techników. Szukamy także specjalistów w obszarach biznesowych. Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy - z nami rozwiniesz się zawodowo.

Zobacz kim jesteśmy i co robimy!

CONSTANTIA FLEXIBLES W POLSCE

CONSTANTIA FLEXIBLES POLAND HOLDING SP. Z O.O. W KRAKOWIE

Centrum Usług Biznesowych - powstało we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu wspólnie budujemy zespół specjalistów, który wspiera procesy biznesowe dla Grupy Constantia Flexibles. Obecnie w biurze zatrudnionych jest ok. 100 osób, które tworzą zgrany zespół oraz przyjazną atmosferę.

IT Center powstał,  jako część globalnej struktury IT. Do naszych zespołów poszukujemy specjalistów, którzy chcą się rozwijać w obszarze aplikacji, infrastruktury oraz analizy biznesowej.
W Krakowie prowadzimy również obsługę procesów finansowo-księgowych, realizując transakcje z obszaru zobowiązań i płatności, raportowania oraz należności dla jednostek zlokalizowanych w Europie. Do działu finansów należy Tax Department oraz Controlling, które współpracują z Grupą Cflex.
W naszych strukturach znajduje się również Sales Department.  Dział zajmuje się budowaniem globalnej strategii sprzedaży dla zakładów Cflex na całym świecie. 

 

CONSTANTIA COLOR CAP  SP. z O.O. W JEJKOWICACH

Fabryka powstała w 1994r jako producent opakowań dla przemysłu spożywczego. Na dzień dzisiejszy, w dwóch zakładach zatrudniamy około 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam być aktywnym partnerem naszych klientów i dostawców podczas opracowywania nowych produktów i procesów gwarantując za każdym razem najwyższej jakości rozwiązania.

 

CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O. W ROGOWCU

to nie tylko uznany producent opakowań, ale przede wszystkim sprawnie działający zespół ponad 260 osób. Jesteśmy podzieleni na kilkanaście działów, wspólnie produkujących opakowania dla największych Klientów w Polsce i na świecie.

Od kilku lat bierzemy udział w zawodach Medicover „Bezpieczna firma” , w których nasz zespół zdobywa coraz wyższe miejsca. Potwierdzeniem stosowania najwyższych standardów w zakresie etyki w zarządzaniu oraz standardów CSR jest regularny pozytywny wynik audytu SMETA. Constantia Teich Poland szczyci się opinią jednej z najlepszych fabryk w Grupie Constantia Flexibles, a nasi pracownicy często uczestniczą w inicjatywach i projektach na forum Grupy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Każdy Pracownik jest dla nas bardzo ważny: starannie dobieramy kandydatów w procesie rekrutacji, wdrażamy ich w nowe obowiązki i powierzamy ambitne zadania. Współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z naszej firmy.

Każdy, kto trafi do naszego zespołu, może liczyć na stabilne miejsce pracy, dobre i bezpieczne warunki pracy oraz pakiet socjalny. Nieustannie pracujemy nad tym, by każdy z nas czuł się w pracy doceniony i szanowany. Słuchamy opinii naszych pracowników i zachęcamy do samodzielności i współpracy. Na poważnie dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań by zapewnić najlepsze i najbezpieczniejsze warunki pracy.

People Passion Packaging to DNA naszej pracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)