Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Consea Poland Sp. z o.o.

ul. Pijarska 9/4
31-015 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 421 7420
Fax: +48 12 421 7420
[email protected]

www.conseaexecutivesearch.com

NIP: 6762356738

Poznaj nas

Specjalizujemy się w świadczeniu usług rekrutacyjnych i konsultingowych, w szczególności w wyszukiwaniu talentów na stanowiska kierownicze średniego i wysokiego szczebla. Nasza historia zaczęła się w 1975 roku w Turynie i od samego początku wspieraliśmy Klientów z branży motoryzacyjnej. W kolejnych latach stopniowo rozszerzyliśmy swoją działalność na inne obszary: przemysł mechaniczny, elektromechaniczny, AGD, przemysł tekstylny i modowy oraz dobra konsumpcyjne. Otworzyliśmy także nasze zagraniczne biura w Chinach, Polsce, Brazylii, Meksyku i USA.

Więcej informacji o nas znajduje się pod adresem: www.conseaexecutivesearch.com

Co nas wyróżnia

W naszej codziennej pracy stawiamy na rzetelność, uczciwość i przejrzystość. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i na tej podstawie budujemy stałą i efektywną współpracę. Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę techniczną i branżową oraz śledzimy trendy na rynku pracy. Wierzymy w włoską dbałość o detale, która jest kompilacją kreatywnego podejścia i determinacji w szukaniu  rozwiązania. To podstawa naszego działania od początku istnienia grupy Consea.  Naszym modus operandi  jest połączenie globalnego doświadczenia z wiedzą o lokalnym rynku i z jego specyficznymi wymaganiami. Podejście “myśl globalnie – działaj lokalnie” jest naszym motto przewodnim przy realizacji każdego nowego projektu.

Jak pracujemy

Wraz z Klientem uzgadniamy profil idealnego/j Kandydata/-ki, definiując wymagane doświadczenie zawodowe, wspólnie budujemy mapę rynku, gdzie będą prowadzone poszukiwania. Następnie identyfikujemy i docieramy do najlepszych kandydatów gotowych na zmianę pracy. Nasi Konsultanci towarzyszą i wspierają zarówno Klienta, jak i Kandydatów/-ki na każdym z etapów procesu, dbając o Ich doświadczenia rekrutacyjne. Pracujemy w atmosferze partnerstwa, przy włoskiej kawie. Zawsze z zaangażowaniem i z zachowaniem najwyższych standardów etyki biznesowej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)